HATTRICK: Silná trojka jasně kraluje i finančně! Kolik si vydělává Trpišovský, Vrba nebo Jílek?

HATTRICK: Silná trojka jasně kraluje i finančně! Kolik si vydělává Trpišovský, Vrba nebo Jílek?

Českému fotbalu vládne silná trojka. Jak herně, byť v případě Sparty toto přirovnání v uplynulém ročníku pokulhávalo, tak hlavně finančně. Rozpočty i platy trenérů ve Slavii, Plzni a Spartě výrazně převyšují zbytek ligy. Detaily i konkrétní sumy přináší mj. Ligový speciál magazínu Hattrick, který je nyní v prodeji.

Kolik berou? Jedničkou v tomto finančním žebříčku platů je Jindřich Trpišovský. Redaktoři magazínu Hattrick zjistili, že měsíčně naskočí na účet kouče s kšiltovkou 750 000 Kč. Hned za ním je plzeňský lodivod Pavel Vrba a jeho měsíční gáže 600 000 korun. Na Spartě, která dříve královsky platila Itala Stramaccioniho, jsou nyní už opatrnější. Nicméně nováček na letenské lavičce Václav Jílek si měsíčně přijde na „pouhých“ půl milionů. Slušné, co?

Kolik berou v dalších klubech? Kdo z koučů se dostane na šestimístnou částku? A kdo má nejmíň? To vše najdete v magazínu Hattrick, v jeho Ligovém speciálu jsou k mání veškeré informace o všech šestnácti prvoligových týmech, jejich soupiskách, programu, posilách a také o rozpočtech, s kterými vstupují do sezony.

Ligový speciál magazínu Hattrick bude pro vás ideálním průvodcem po celý ligový ročník.