Víme, že Neymar v Paříži není šťastný, ale koupit ho nehodláme, zní z Barcelony

Víme, že Neymar v Paříži není šťastný, ale koupit ho nehodláme, zní z Barcelony

Nebýt finanční fair-play, asi bychom se dnes bavili o jiném scénáři. Přesto se mocní šejkové z Paris St-Germain rozhodli si svou brazilskou hvězdičku v týmu nechat, a to i navzdory tomu, že je nespokojená.

Neymar si skrze letní přestupové období tak trochu zatrucoval, když odmítal trénovat se svými francouzskými spoluhráči a navíc poměrně hlasitě vyjádřil svou touhu vrátit se zpátky do Barcelony.

Co ho k tomu vedlo, to ví jen on sám, ovšem jeho snaha o přestup vůbec nevyšla, a tak musí dodržet smlouvu, kterou v Paříži před časem podepsal.

„Všichni jsme svým způsobem od přírody herci,“ reagoval na tyto zprávy viceprezident katalánského celku Cardoner. „Víme, že Neymar není v Paříži šťastný, ale jedná se o situaci, kterou si tam musí vyřešit mezi sebou.“

Talentovaný brazilský křídelník tedy v PSG zůstane. „K dnešnímu dni tu není nic, co bychom s Paříží měli řešit,“ utínal Cardoner veškeré spekulace.

Jestli se to v budoucnu změní, to je jen otázkou. „Nemluvili jsme o žádném přestupu a tak to i zůstane. Pokud by se v budoucnu něco změnilo, pak začneme jednat, ale momentálně není o čem. Neymar k nám nejde,“ doplnila hlava Barcelony.