Sparta vstupuje do předkola Evropské ligy, Liverpool otevírá Premier League a Monako s Lyonem rozehrají ligu ve Francii

Sparta vstupuje do předkola Evropské ligy, Liverpool otevírá Premier League a Monako s Lyonem rozehrají ligu ve Francii
TELEVIZNÍ PROGRAM

Jaké zápasy nás čekají od úterý 6. srpna do neděle 11. srpna? Pražská Sparta si otevře svůj účet na evropském trhu, kde se v rámci kvalifikace do skupin EL střetne s tureckým Trabzonsporem, Liverpool nakopne nový ročník Premier League, Manchester United přivítá na svém hřišti Chelsea a do boje vyrazí také Lyon nebo Monako. 

ÚTERÝ 6. SRPNA 2019

7.00 Vitesse – Ajax Amsterdam (záznam 1. kola holandské nejvyšší soutěže) – Arena Sport 1

9.00 Arsenal – Bayern Mnichov (záznam utkání Champions Cupu) – O2TV Fotbal.

9.00 FC Huddersfield Town – FC Derby County (záznam utkání 1. kola druhé anglické ligy/Sky Bet EFL Championship) – Arena Sport 1 (Repríza 19.00 na Arena Sport 2).

9.00 Porto – Benfica (záznam utkání z minulé sezony nejvyšší portugalské ligy) – Sport 2

9.00 SM Caen – FC Lorient (záznam utkání 2. kola druhé nejvyšší francouzské soutěže) – Nova Sport 2.

9.05 DC United – Philadelphia Union (záznam utkání nejvyšší zámořské soutěže MLS) – Nova Sport 1

10.00 AC Sparta Praha – 1. FK Příbram (záznam utkání 4. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport (Repríza 21.00).

10.50 Dortmund – Bayern Mnichov (záznam utkání německého Superpoháru) – Digi Sport.

11.00 Záznam losu 4. předkola UEFA Champions League – O2TV Sport.

11.00 1. FC Slovácko – FC Fastav Zlín (záznam utkání 4. kola české Fortuna:ligy) – O2TV Fotbal.

11.00 FC Thun – FC Basilej (záznam utkání 3. kola švýcarské nejvyšší soutěže). – Arena Sport 2 (Repríza 20.00)

13.00 Wolverhampton – Crusaders (záznam prvního utkání 2. předkola Evropské ligy) – Arena Sport 2 (Repríza 22.45 na Arena Sport 1).

16.00 Bohemians 1905 – FC Viktoria Plzeň (záznam utkání 4. kola české Fortuna:ligy) – O2TV Sport.

16.00 DFB Pokal 2019 (ohlédnutí za uplynulým ročníkem německého fotbalového poháru) – Nova Sport 1

16.30 Carabao Cup 2019 (ohlédnutí za uplynulým ročníkem anglického ligového poháru) – Nova Sport 1 (Repríza 20.05).

16.25 Studio fotbal - Dohráno plus – ČT Sport.

17.00 Norimberk – Hamburk (záznam utkání 2. kola druhé nejvyšší německé ligy) – Digi Sport.

17.15 Minnestota United FC – Portland Timbers (záznam utkání nejvyšší zámořské soutěže MLS) – Nova Sport 2.

17.30 Atalanta – Juventus (záznam utkání italského fotbalového poháru) – Sport 2.

18.00 MFK Karviná – SK Slavia Praha (záznam utkání 4. kola české Fortuna:ligy) – O2TV Fotbal.

18.35 Liverpool – Manchester City (záznam utkání anglického FA Community Shield) – Digi Sport 2

18.55 Karlsruher – Drážďany (záznam utkání 2. kola druhé nejvyšší německé ligy) – Digi Sport.

19.30 Inter Milán – Lazio Řím (záznam utkání italského fotbalového poháru) – Sport 2.

20.05 Sestřih utkání nejvyšší zámořské fotbalové soutěže MLS – Nova Sport 1.

20.40 Portsmouth FC – Birmingham City (přímý přenos utkání anglického ligového poháru) – Nova Sport 1.

20.45 Crvena Zvezda – FC Kodaň (přímý přenos prvního utkání 3. předkola Ligy mistrů) – Arena Sport 1.

20.50 St. Pauli – Fürth (záznam utkání 2. kola druhé nejvyšší německé ligy) – Digi Sport.

21.00 Sandhausen – Osnabruck (záznam utkání 2. kola druhé nejvyšší německé ligy) – Digi Sport.

22.45 Hannover – Regensburg (záznam utkání 2. kola druhé nejvyšší německé ligy) – Digi Sport.

22.55 Norimberk – Hamburg (záznam utkání 2. kola druhé nejvyšší německé ligy) – Digi Sport. 

STŘEDA 7. SRPNA 2019

9.00 Crvena Zvezda – FC Kodaň (záznam prvního utkání 3. předkola Ligy mistrů) – Arena Sport 1.

9.00 Porto – Benfica (záznam utkání z minulé sezony nejvyšší portugalské ligy) – Sport 2

9.00 Bohemians 1905 – FC Viktoria Plzeň (záznam utkání 4. kola české Fortuna:ligy) – O2TV Fotbal.

9.00 MFK Karviná – SK Slavia Praha (záznam utkání 4. kola české Fortuna:ligy) – O2TV Sport (Repríza 13.00).

9.00 Portsmouth FC – Birmingham City (záznam utkání anglického ligového poháru) – Nova Sport 2.

10.30 Bayern Mnichov – Borussia Dortmund (záznam utkání uplynulého ročníku bundesligy) – Digi Sport.

10.50 Bundesliga Speciál – Digi Sport 2 (Repríza 14.20).

11.00 Arsenal – Bayern Mnichov (záznam utkání Champions Cupu) – O2TV Fotbal.

11.00 FC Twente – PSV Eindhoven (záznam utkání 1. kola nejvyšší holandské ligy) – Arena Sport 1.

11.20 LaLiga Highlights – Digi Sport 2 (Repríza 15.15).

12.00 TIKI TAKA (4) - Unikátní fotbalová talk show Petra Svěceného mapující nejzajímavější témata české Fortuna:ligy – O2TV Sport.

12.15 Karlsruher – Drážďany (záznam utkání 2. kola druhé nejvyšší německé ligy) – Digi Sport.

12.25 Liverpool – Manchester City (záznam finálového utkání anglického FA Community Shield) – Digi Sport 2

13.05 SM Caen – FC Lorient (záznam utkání 2. kola druhé nejvyšší francouzské soutěže) – Nova Sport 1.

14.10 St. Pauli – Fürth (záznam utkání 2. kola druhé nejvyšší německé ligy) – Digi Sport.

15.00 Orlando City SC – FC Dallas (záznam utkání nejvyšší zámořské soutěže MLS) – Nova Sport 1

  1. 00 Henan Jianye - Beijing Guoan (záznam utkání 20. kola nejvyšší čínské ligy) – Arena Sport 2.

19.00 Krasnodar – FC Porto (přímý přenos prvního utkání 3. předkola Ligy mistrů) – Arena Sport 1.

20.25 Darmstadt – Kiel (záznam utkání 2. kola druhé nejvyšší německé ligy) – Digi Sport 2.

20.30 Dortmund – Bayern Mnichov (záznam utkání německého Superpoháru) – Digi Sport.

21.00 DFB Pokal 2019 (ohlédnutí za uplynulým ročníkem německého fotbalového poháru) – Nova Sport 1

21.00 Vitesse – Ajax Amsterdam (záznam 1. kola holandské nejvyšší soutěže) – Arena Sport 1

21.45 MLS Highlights (sestřih utkání nejvyšší zámořské fotbalové ligy) – Nova Sport 2.

22.25 Liverpool – Manchester City (záznam utkání anglického FA Community Shield) – Digi Sport 2

22.35 Aue – Wehen (záznam utkání 2. kola druhé nejvyšší německé ligy) – Digi Sport 2.

23.00 Atalanta – Juventus (záznam utkání italského fotbalového poháru) – Sport 1.

ČTVRTEK 8. SRPNA 2019

6.00 Angola – Mali (záznam utkání Poháru afrických národů) – Sport 2.

7.00 St. Pauli – Fürth (záznam utkání 2. kola druhé nejvyšší německé ligy) – Digi Sport 2.

8.10 LaLiga Highlights – Digi Sport.

8.55 Sandhausen – Osnabruck (záznam utkání 2. kola druhé nejvyšší německé

ligy) – Digi Sport 2.

9.00 Atlanta United FC – LA Galaxy (záznam utkání nejvyšší zámořské soutěže MLS) – Nova Sport 2

9.00 Dortmund – Bayern Mnichov (záznam utkání německého Superpoháru) – Digi Sport.

9.05 Rangers – Celtic (záznam utkání uplynulého ročníku skotské nejvyšší soutěže) – Digi Sport.

10.45 Ligue 1 Ohlédnutí za sezonou nejvyšší francouzské ligy – Nova Sport 2.

10.50 Darmstadt – Kiel (záznam utkání 2. kola druhé nejvyšší německé ligy) – Digi Sport 2.

11.00 Bohemians 1905 – FC Viktoria Plzeň (záznam utkání 4. kola české Fortuna:ligy) – O2TV Fotbal.

11.05 Eibar – Barcelona (záznam utkání uplynulého ročníku španělské nejvyšší soutěže) – Digi Sport.

13.00 Neapol – Juventus (záznam utkání italského fotbalového poháru) – Sport 2.

13.00 AC Sparta Praha – 1. FK Příbram (záznam utkání 4. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport.

14.45 MLS Highlights (sestřih utkání nejvyšší zámořské fotbalové ligy) – Nova Sport 2.

14.55 Dortmund – Bayern Mnichov (záznam utkání německého Superpoháru) – Digi Sport.

15.00 SK Dynamo České Budějovice – FK Jablonec (záznam utkání 4. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport.

15.50 Valencie – Real Madrid (záznam utkání uplynulého ročníku španělské nejvyšší soutěže) – Digi Sport.

17.00 Největší fotbaloví manažeři – Fabio Capello – Arena Sport.

17.30 Fotbaloví velikáni – Paolo Maldini – Arena Sport.

17.50 AC Sparta Praha – Trabzonspor (přímý přenos utkání 3. předkola Evropské ligy) – ČT Sport (Repríza 0.55).

18.00 Pyunik - Wolverhampton (přímý přenos utkání 3. předkola Evropské ligy)

20.00 Insportline gól týdne (anketa o nejlepší gól kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

20.00 Juventus TV – Magazín – O2TV Fotbal.

20.05 Studio fotbal – Extra (pozvánka k nadcházejícímu kolu české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

20.20 Juventus – AC Milán (záznam utkání z minulé sezony) – Digi Sport.

21.00 Juventus – Tottenham (záznam utkání z minulé sezony) – O2TV Fotbal.

22.00 Bundesliga Speciál

22.30 Getafe – Barcelona (záznam utkání z minulé sezony) – Digi Sport.

23.05 MLS Highlights (sestřih utkání nejvyšší zámořské fotbalové soutěže) – Nova Sport 1.

PÁTEK 9. SRPNA 2019

9.00 Osmifinále 2 (záznam osmifinálového utkání z Poháru afrických národů) – Sport 2.

9.05 AC Sparta Praha – Trabzonspor (záznam utkání 3. předkola Evropské ligy) – ČT Sport.

9.25 AC Milán – Boloňa (záznam utkání z minulé sezony) – Digi Sport.

10.00 All Stars Cup 2019 (dokument z 11. ročníku mezinárodního juniorského fotbalového turnaje) – O2TV Sport.

10.50 Borussia Dortmund – Schalke 04 (záznam utkání z minulé sezony) – Digi Sport 2.

10.55 Studio fotbal Extra – ČT Sport.

11.15 LaLiga Highlights (nejlepší brankářské zákroky) – Digi Sport.

16.00 Ligue 1 Ohlédnutí za sezonou nejvyšší francouzské ligy – Nova Sport 1.

17.25 RB Lipsko – Hertha Berlín (záznam utkání z minulé sezony) – Digi Sport.

18.00 Zlín – Teplice (přímý přenos 5. kola české Fortuna:ligy) – ČT 2.

19.00 Rozhovor s Jakubem Janktem o reálném i virtuálním fotbale – Nova Sport 2.

19.00 Rivalové United – Liverpool (dokument z cyklu MUTV) – O2TV Fotbal.

19.30 All Stars Cup 2019 (dokument z 11. ročníku mezinárodního juniorského fotbalového turnaje) – O2TV Sport.

20.00 Evropský fotbal (fotbalový magazín z nejlepších evropských lig) – O2TV Fotbal.

20.10 Ligue 1 Preview (souhrn zajímavostí před startem francouzské nejvyšší soutěže) – Nova Sport 2.

20.40 KFC Uerdingen - Borussia Dortmund (přímý přenos 1. kola německého fotbalového poháru) – Nova Sport 1.

20.45 AS Monako – Olympik Lyon (přímý přenos 1. kola nejvyšší francouzské ligy) – Nova Sport 2 (Repríza 2.45).

21.00 Liverpool – Norwich (přímý přenos 1. kola nejvyšší anglické ligy) – PREMIER Sport.

21.05 Bundesliga Speciál – Digi Sport.

23.05 Portsmouth FC – Birmingham City (záznam utkání anglického ligového poháru) – Nova Sport 1.

SOBOTA 10. SRPNA 2019 

6.00 Semifinále 1 (záznam osmifinálového utkání z Poháru afrických národů) – Sport 2.

7.55 LaLiga Highlights (přehled sezony 2018/2019) – Digi Sport.

8.50 LaLiga Highlights (nejlepší brankářské zákroky) – Digi Sport.

9.00 Feyenoord – Sparta Rotterdam (záznam utkání 1. Kola holandské nejvyšší soutěže) – Arena Sport 1.

9.05 Zlín – Teplice (záznam utkání 5. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

9.30 Dortmund – Bayern Mnichov (záznam utkání německého Superpoháru) – O2TV Fotbal.

10.15 Shandong Luneng vs Guangzhou Evergrande (záznam utkání 21. kola nejvyšší čínské ligy) – Arena Sport 2.

11.30 Juventus – Tottenham (záznam utkání z minulé sezony) – O2TV Fotbal.

13.30 West Ham – Manchester City (přímý přenos 1. kola nejvyšší anglické ligy) – PREMIER Sport.

13.35 Hebei CFFC - Shandong Luneng (přímý přenos utkání 23. kola nejvyšší čínské ligy) – Arena Sport 1.

14.50 Baník Ostrava – Bohemians 1905 (přímý přenos 5. kola české Fortuna:ligy) – O2TV Fotbal (Repríza 21.45).

15.00 Wolverhampton – Crusaders (záznam prvního utkání 2. předkola Evropské ligy) – Arena Sport 2.

16.00 Crystal Palace – Everton (přímý přenos 1. kola nejvyšší anglické ligy) – PREMIER Sport.

16.00 Queens Park Rangers – Huddersfield Town (přímý přenos utkání 2. kola druhé nejvyšší anglické ligy) – Arena Sport 1.

16.50 1.FK Příbram – SK Dynamo České Budějovice (přímý přenos 5. kola české Fortuna:ligy) – O2TV Sport.

16.50 SK Sigma Olomouc – MFK Karviná (přímý přenos 5. kola české Fortuna:ligy) – O2TV Sport.

16.55 Ligue 1 Preview (souhrn zajímavostí před startem francouzské nejvyšší soutěže) – Nova Sport 2.

16.55 Bayern Mnichov – Eintracht Frankfurt (záznam utkání z minulé sezony) – Digi Sport.

17.00 FC Red Bull Salzburg - RZ Pellets WAC (přímý přenos utkání 3. kola nejvyšší rakouské ligy) – Arena Sport 2.

17.25 Olympique Marseille - Stade Reims Lyon (přímý přenos 1. kola nejvyšší francouzské ligy) – Nova Sport 2 (Repríza 0.05).

18.00 Fotbaloví velikáni – Diego Maradona – Arena Sport 1.

18.30 Tottenham – Aston Villa (přímý přenos 1. kola nejvyšší anglické ligy) – PREMIER Sport.

18.30 Ajax Amsterodam – FC Emmen (přímý přenos utkání 2. kola nejvyšší holandské ligy) – Arena Sport 1.

18.50 Barcelona – Levante (záznam utkání z minulé sezony) – Digi Sport.

19.00 FC St. Gallen 1879 - BSC Young Boys (přímý přenos utkání 4. kola nejvyšší švýcarské ligy) – Arena Sport 2.

19.10 SK Slavia Praha – FC Slovan Liberec (přímý přenos 5. kola české Fortuna:ligy) – O2TV Sport.

20.00 Gil Vicente - FC Porto (přímý přenos 1. kola nejvyšší portugalské soutěže) – Sport 1.

20.40 Atlas Delmenhorst - Werder Brémy (přímý přenos 1. kola německého fotbalového poháru) – Nova Sport 1.

20.45 PSV Eindhoven - ADO Den Haag (přímý přenos utkání 2. kola nejvyšší holandské ligy) – Arena Sport 1.

20.45 RB Lipsko – Hertha Berlín (záznam utkání z minulé sezony) – Digi Sport.

22.05 Seattle Sounders FC - New England Revolution (přímý přenos utkání nejvyšší zámořské fotbalové soutěže) – Nova Sport 2.

22.30 Benfica - P. Ferreira (přímý přenos 1. kola nejvyšší portugalské soutěže) – Sport 2.

22.40 AC Milán – Inter Milán (záznam utkání z minulé sezony) – Digi Sport.

2.05 FC Dallas - Minnesota United FC (přímý přenos utkání nejvyšší zámořské fotbalové soutěže) – Nova Sport 1.

NEDĚLE 11. SRPNA 2019

6.00 Zápas o bronz z Poháru afrických národů – Sport 2.

7.55 Bayern Mnichov – Dortmund (záznam utkání z minulé sezony) – Digi Sport.

8.00 AC Milán – Lazio Řím (záznam utkání z minulé sezony) – Digi Sport.

9.00 SK Sigma Olomouc – MFK Karviná (záznam utkání 5. kola české Fortuna:ligy) – O2TV Fotbal.

9.00 Záznam finále Poháru afrických národů – Sport 2.

10.25 Sevilla – Barcelona (záznam utkání z minulé sezony) – Digi Sport.

11.00 SK Slavia Praha – FC Slovan Liberec (záznam utkání 5. kola české Fortuna:ligy) – O2TV Fotbal (Repríza 13.00 na O2TV Sport).

11.15 FC St. Gallen 1879 - BSC Young Boys (záznam utkání 4. kola nejvyšší švýcarské ligy) – Arena Sport 2.

13.00 Olympique Marseille - Stade Reims Lyon (záznam utkání 1. kola nejvyšší francouzské ligy) – Nova Sport 2.

13.15 AS Řím – Neapol (záznam utkání z minulé sezony) – Digi Sport.

14.55 Lille OSC - FC Nantes (přímý přenos 1. kola nejvyšší francouzské ligy) – Nova Sport 2.

15.00 Newcastle – Arsenal (přímý přenos 1. kola nejvyšší anglické ligy) – PREMIER Sport.

15.25  VfL Osnabrück - RB Lipsko (přímý přenos 1. kola německého fotbalového poháru) – Nova Sport 1.

16.00 FC Viktoria Plzeň – 1. FC Slovácko (přímý přenos 5. kola české Fortuna:ligy) – O2TV Sport (Repríza 21.30)

16.30 FK Jablonec SFC Opava (přímý přenos 5. kola české Fortuna:ligy) – O2TV Sport.

16.30 Fotbaloví velikáni – Peter Schmeichel – Arena Sport 1.

16.55 Racing Strasbourg - FC Méty (přímý přenos 1. kola nejvyšší francouzské ligy) – Nova Sport 2.

17.00 SV Mattersburg - FK Austria Wien (přímý přenos utkání 3. kola nejvyšší rakouské ligy) – Arena Sport 1.

17.30 Manchester United – Chelsea (přímý přenos 1. kola nejvyšší anglické ligy) – PREMIER Sport.

18.25 Wehen Wiesbaden - 1. FC Kolín (přímý přenos 1. kola německého fotbalového poháru) – Nova Sport 1.

18.40 FK Mladá Boleslav – AC Sparta Praha (přímý přenos 5. kola české Fortuna:ligy) – O2TV Sport.

19.30 Marítimo - Sporting CP (přímý přenos 1. kola nejvyšší portugalské soutěže) – Sport 1.

20.30 Ajax Amsterodam – FC Emmen (záznam utkání 2. kola nejvyšší holandské ligy) – Arena Sport 2.

22.00 sc Heerenveen – Feyenoord (záznam utkání 2. kola nejvyšší holandské ligy) – Arena Sport 1.

22.30 PSV Eindhoven - ADO Den Haag (záznam utkání 2. kola nejvyšší holandské ligy) – Arena Sport 2.

22.05 Atlanta United FC - New York City FC (přímý přenos utkání nejvyšší zámořské fotbalové soutěže) – Nova Sport 1.

22.15 Studio fotbal Dohráno – ČT Sport.

0.00 Montpellier HSC - Stade Rennes (záznam utkání 1. kola nejvyšší francouzské ligy) – Nova Sport 1.

1.45 DC. United - LA Galaxy (přímý přenos utkání nejvyšší zámořské fotbalové soutěže) – Nova Sport 1.