Real připravuje poslední nabídku na Pogbu, má se z něj stát druhý nejdražší hráč všech dob

Real připravuje poslední nabídku na Pogbu, má se z něj stát druhý nejdražší hráč všech dob

Španělský Real Madrid připravuje poslední nabídku na záložníka Manchesteru United Paula Pogbu v hodnotě 150 milionů eur, kterou s největší pravděpodobností odešle ve středu v ranních hodinách. Alespoň podle zdrojů španělského deníku Marca, který je většinou o zákulisní situaci v Realu Madrid informován velmi dobře.

Trenér United Solskjaer už minulý týden nepřímo přiznal, že počítá s odchodem Pogby, doposud ale nebylo vůbec jasné kam. Poslední nabídka v hodnotě 150 milionů eur by měla teoreticky být přijata. Pogba přišel do United z Juventusu v roce 2016 za 105 milionů eur, což z něj tehdy na rok učinilo nejdražšího hráče všech dob.

Přestupová částka 150 milionů eur by v tuto chvíli znamenala druhé místo v žebříčku nejdražších fotbalových přestupů, přičemž Pogba by o 15 milionů překonal svého krajana Kyliana Mbappého, jenž odešel za 135 milionů eur z Monaka do Paris Saint-Germain. Naopak více než 70 milionů eur by Pogba i v případě přestupu ztrácel na nejdražšího Neymara.

Pogba je mistrem světa s Francií z roku 2018, loni však herně spíše tápal. Na podzim ho svazovaly neshody s tehdejším trenérem Mourinhem, na jaře byly dobré výkony spíše výjimkou. To se ovšem dá říct o celém týmu United. Nyní by se měl Pogba připojit k Realu Madrid, kde se potká se svým dobrým kamarádem a spoluhráčem z reprezentace Varanem.