Dybala míří do Londýna, kluby se dohodly na přestupové částce

Dybala míří do Londýna, kluby se dohodly na přestupové částce

Argentinský útočník Paulo Dybala by přeci jenom měl do konce přestupového období opustit turínský Juventus. V červenci se hojně spekulovalo o zájmu Manchesteru United, nyní je Dybala vůbec nejblíž přestupu do Tottenhamu. Spurs se údajně s Juventusem dohodli na přestupové částce 70 milionů eur, což by z Dybaly učinilo 26. nejdražšího hráče všech dob.

Tottenham tuto nabídku podle serveru Goal.com poslal do Turína v úterý odpoledne a Juventus ji v pozdních večerních hodinách obratem přijal. Spurs by tedy během dneška, maximálně zítřka, měli doladit osobní podmínky. V anglické Premier League se totiž přestupové okno zavírá již ve čtvrtek, s ohledem na to, že o víkendu startuje tamní nejvyšší soutěž.

Pětadvacetiletý Dybala za sebou nemá příliš vydařenou sezónu, na hřišti totiž dominoval nově příchozí Ronaldo. Zatímco v předloňské sezóně se Dybala dokázal gólově prosadit 22krát, v té loňské už si připsal pouze 5 zásahů. V Juventusu je Dybala od léta 2015, kdy přišel za 32 milionů z Palerma, a v každé sezóně se mu s klubem podařila vyhrát italská Serie A.

V letech 2016, 2017 a 2018 se navíc Dybala dostal do Týmu sezóny nejvyšší italské soutěže. To mu však určitě nezajišťuje místo v základní sestavě Tottenhamu, kde působí ofenzivní klenoty jako Harry Kane nebo Heung Son-Min.