Zbývá splnění jedné podmínky a Neymar má cestu do Barcelony volnou

Zbývá splnění jedné podmínky a Neymar má cestu do Barcelony volnou

Nespokojený útočník Paris Saint-Germain Neymar chce odejít do Barcelony. Když už to vypadalo, že je situace bezvýchodná a Neymar zůstane v Paříži, mu svitla naděje. Vedení Barcelon ho totiž podle serveru Goal.com ujistilo, že za něj zaplatí Paříži požadované odstupné za podmínky, že Coutinho odejde na roční hostování do londýnského Tottenhamu. 

Neymar přišel do PSG v roce 2017 právě z Barcelony za 222 milionů eur a stal se nejdražším hráčem všech dob. Částka, kterou za něj nyní Paříž údajně požaduje, má být o přibližně 70 milionů nižší. 

Tottenham sice má o Coutinha zájem, Barcelona však údajně za roční hostování požaduje 30 milionů eur, a do toho se prý Spurs příliš nechce. Na dotažení hostování navíc není moc času, přestupové okno anglické Premier League se totiž zavírá již ve čtvrtek. Sedmadvacetiletý Neymar nastřílel během dvou sezón v Paříži 51 gólů v 57 zápasech a stal se hvězdou týmu.

V tuto chvíli to ale vypadá, že odejde, nebo minimálně zůstane v klubu znepokojený. Podle zákulisních informací totiž Neymar nevěří, že by s PSG mohl někdy vyhrát Ligu mistrů.