United pořádají neohlášený výprodej, po Lukakovi má odejít i Pogba

United pořádají neohlášený výprodej, po Lukakovi má odejít i Pogba

Manchester United má podle francouzského deníku Equipe prodat po Romelu Lukakovi i další oporu. Zinedine Zidane neustále touží po Paulu Pogbovi a Real údajně zvýšil nabídku na něj na 160 milionů eur. Problémem je, že United jsou nyní peníze stejně k ničemu, v Anglii se totiž přestupové okno zavřelo již ve čtvrtek a posily mohou kluby anglické Premier League přivádět až v lednu.

Real Pogbu oťukává už od začátku července a United rezolutní ne nikdy neřekli. Pogba přišel do klubu v roce 2016 za 105 milionů eur a přijetí nabídky ve výši 160 milionů eur by pro Rudé ďábly tedy bylo výhodné. Sám šestadvacetiletý Pogba je v United nespokojený a nejradši by odešel. Jeho nespokojenost přetrvává už od doby, kdy United vedl Mourinho.

Ani pod Solskjaerem ale Pogba spokojenější není a vedení klubu měl již na konci července žádat, aby přijalo nabídku Realu. Ještě dál ovšem zašel útočník Lukaku, který ani nechodil na tréninky a s klubem odmítl komunikovat. Tato taktika mu vyšla a od čtvrtka je hráčem Interu Milán.

Trenér Realu Zidana je údajně velkým obdivovatelem svého krajana Pogby, který v minulosti působil, stejné jako on, v turínském Juventusu. Pogba odehrál za United doposud dohromady 135 zápasů, ve kterých vstřelil 31 gólů.