Neymar se rozhoduje mezi Realem a Barcelonou. Táhni, z***vysyne, vzkazují fanoušci PSG

Neymar se rozhoduje mezi Realem a Barcelonou. Táhni, z***vysyne, vzkazují fanoušci PSG

Podle francouzského deníku Equipe opustí hvězdný útočník Neymar na 90% Paris Saint-Germain již v tomto přestupovém období. Paříž už do konce stáhla jeho podobiznu i z klubového fanshopu a všichni už pouze čekají na dotažení přestupu. Otázkou však zůstává, kam Neymar z Paříže odejde. Podle serveru Goal.com jsou varianty pouze dvě. 

Goal.com s odkazem na své zdroje upozorňuje na to, že jediné dvě destinace, kde by byl Neymar ochoten působit, jsou Barcelona a Real Madrid. Zatímco v červenci se spekulovalo pouze o Barceloně, Real projevil zájem až začátkem srpna a když zjistil, že by dotažení přestupu nemuselo být tak nereálné, údajně z Neymara udělal svůj hlavní přestupový cíl a tím odložil jednání o příchodu Paula Pogby z Manchesteru United.

A právě z Barcelony Neymar do Paříže před dvěma lety za 222 milionů eur. V tuto chvíli je prý na stole od katalánského velkoklubu nabídka ve výši 50 milionů eur a dva hráči na výměnu, a sice Coutinho a Nélson Semedo. Především o Coutinha měla Paříž zájem již v době, kdy ještě působil v Liverpoolu.

To, že Neymar odejde, už se pravděpodobně dostalo i k fanouškům Paříže. V neděli večer totiž hráli ligové utkání s Nimes, do kterého zraněný Neymar nezasáhl a skalní fanoušci se prezentovali nápisem, který by se dal volně přeložit jako "Táhni, z***vysyne". Pokračování Neymarova působení v Paříži si už v tuto chvíli neumí představit snad nikdo.