Liverpool - Chelsea, Sparta - Ostrava, Slavia v Budějovicích, Plzeň s Antverpami a v Teplicích

Liverpool - Chelsea, Sparta - Ostrava, Slavia v Budějovicích, Plzeň s Antverpami a v Teplicích
TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od středy 14. do pondělí 19. srpna 2019? Redakce eFotbal.cz doporučuje například Slavii v Budějovicích, Spartu s Baníkem, Plzeň s Antverpami a v Teplicích či Superpohár UEFA mezi Liverpoolem a Chelsea.

STŘEDA 14. SRPNA 2019

13.35: Šanghaj SIPG –Tchien-ťin Teda (utkání 22. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1. Záznam ve 20.00 hodin.

17.20 (výkop 17.30): 1. HFK Olomouc – Zbrojovka Brno (utkání 1. kola Českého poháru/MOL Cupu) – ČT Sport. Záznam ve čtvrtek v 7.15 hodin.

20.40 (výkop 21.00): FC Liverpool – FC Chelsea (Superpohár UEFA v Istanbulu) – ČT Sport záznam ve 2.35 hodin a ve čtvrtek v 9.05 hodin.

1.35 (výkop 1.30): Orlando City SC – Sporting Kansas City (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

4.35 (výkop 4.30): Los Angeles Galaxy – FC Dallas (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

 

ČTVRTEK 15. SRPNA 2019

13.35: Ta-lien I-fang – Peking Čung-che Kuo-an (utkání 22. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1. Záznam ve 22.45 hodin.

18.00: inSPORTline Gól týdne (anketa o nejlepší gól 5. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

18.05: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 6. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 3.45 hodin.

18.45: Spartak Moskva – FC Thun (odvetné utkání 3. předkola Evropské ligy) – Arena Sport 1.

19.00: FK Mladá Boleslav – FCSB/Bukurešť (odvetné utkání 3. předkolaEvropské ligy) – ČT Sport (střídavě v jednání).

19.30: Trabzonspor – Sparta Praha (odvetné utkání 3. předkola Evropské ligy) – ČT Sport (střídavě v jednání).

20.00: Viktoria Plzeň – Royal Antverpy (odvetné utkání 3. předkola Evropské ligy) – ČT Sport. Záznam ve 2.00 a v pátek v 8.45hodin.

20.45: FC Glasgow Rangers – FC Midthjylland (odvetné utkání 3. předkola Evropské ligy) – Arena Sport 1.

 

PÁTEK 16. SRPNA 2019

10.35: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 6. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.40 (výkop 18.00): SK Dynamo České Budějovice – Slavia Praha (utkání 6. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam ve 2.40 hodin a v sobotu v 8.15 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Hamburger SV – VfL Bochum (utkání 3. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): SV Sandhausen – 1. FC Norimberk (utkání 3. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

19.30: Denizlispor – Galatasaray Istanbul (utkání 1. kola turecké Superligy) – Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): Bayern Mnichov – Hertha BSC Berlín (utkání 1. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Německá ZDF od 20.15 hodin.

20.40 (výkop 20.45): Olympique Lyon – Angers SCO (utkání 2. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. NOVA Sport 1 záznam v sobotu v 9.05 hodin.

20.40 (výkop 20.45): FC Huddersfield Town – FC Fulham (utkání 3. kola druhé anglické ligy/Sky Bet EFL Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.55 (výkop 21.00): Athletic Bilbao – FC Barcelona (utkání 1. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2. 

 

SOBOTA 17. SRPNA 2019

10.05 (výkop 10.15): Dukla Praha – Zbrojovka Brno (utkání 5. kola druhé české ligy/FNL) – ČT Sport. Záznam ve 3.40 hodin.

12.55 (výkop 13.00): Arminia Bielefeld – FC Erzgebirge Aue (utkání 3. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): VfB Stuttgart – FC St. Pauli (utkání 4. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

13.25 (výkop 13.30): FC Arsenal – FC Burnley (utkání 2. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

15.25 (výkop 15.30): Borussia Dortmund – FC Augsburg (utkání 1. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

15.25 (výkop 15.30): Werder Brémy – Fortuna Düsseldorf (utkání 1. kola německé bundesligy) – Digi Sport 3. Digi Sport 1 záznam ve 23.00 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Southampton – FC Liverpool (utkání 2. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

16.00: FC Nottingham Forest – FC Birmingham City (utkání 3. kola 2. anglické ligy/Sky Bet EFL Championship) – Arena Sport 1.Záznam ve 22.45 hodin.

16.50 (výkop 17.00): Slezský FC Opava – Fastav Zlín (záznam ve 22.00 hodin), 1. FC Slovácko – 1. FK Příbram (utkání 6. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

16.55 (výkop 17.00): Celta Vigo – Real Madrid (utkání 1. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.Digi Sport 2 záznam ve 23.00 hodin.

17.00: SKN St. Pölten – FC Red Bull Salcburk (utkání 4. kola rakouské Tipico bundesligy) – Arena Sport 2.

17.25 (výkop 17.30): FC Nantes – Olympique Marseille (utkání 2. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. NOVA Sport 1 záznam v 1.35 hodin.

17.45 (výkop 18.00):FC Spartak Trnava – AS Trenčín (utkání 5. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

18.25 (výkop 18.30): Manchester City – Tottenham Hotspur (utkání 2. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

18.25 (výkop 18.30): Borussia Mönchengladbach – FC Schalke 04 (utkání 1. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

18.30: VVV Venlo – Ajax Amsterdam (utkání 3. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 22.00 hodin.

19.00: BSC Young Boys Bern – FC Curych (utkání 5. kola švýcarské Superligy) – Arena Sport 2.

19.10 (výkop 19.00): FC Valencie – Real Sociedad San Sebastián (utkání 1. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

19.10 (výkop 19.30): Bohemians Praha 1905 – Sigma Olomouc (utkání 6. kola české Fortuna:ligy) –O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.O2 TV Fotbal záznam v neděli v 9.00 hodin.

19.55 (výkop 20.00): FC Mety – AS Monako (utkání 2. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.NOVA Sport 1 záznam v neděli v 9.05 hodin.

20.00: Belenenses Lisabon – Benfica Lisabon (utkání 2. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Aston Villa – AFC Bournemouth (utkání 2. kola anglické Premier League) - Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.45: Heracles Almelo – PSV Eindhoven (utkání 3. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Záznam v neděli v 9.00 hodin.

20.45: Sivasspor – Besiktas Istanbul (utkání 1. kola turecké Superligy) – Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Villarreal – FC Granada (utkání 1. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): CD Leganés – Osasuna Pamplona (utkání 1. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

22.25 (záznam, výkop 16.00): FC Norwich City – FC Newcastle United (utkání 2. kola anglické Premier League)– Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

22.30: FC Porto – Vitória Setúbal (utkání 2. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

4.05 (výkop 4.00): Los Angeles Galaxy– Seattle Sounders FC (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

 

NEDĚLE 18. SRPNA 2019

10.05 (výkop 10.15): FK Stará Hlína – TJ Sokol Stráž nad Nežárkou (utkání 1. kola Okresního přeboru okresu Jindřichův Hradec Jihočeského kraje v rámci společného projektu ČT a FAČR Můj fotbal živě) – ČT Sport.

12.55 (výkop 13.00): FC Reading – FC Cardiff City (utkání 3. kola 2. anglické ligy/Sky Bet EFL Championship) –Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam v 19.30 hodin.

13.25 (výkop 13.30): Holstein Kiel – Karlsruher SC (utkání 3. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

13.25 (výkop 13.30): Dynamo Drážďány – 1. FC Heidenheim (utkání 3. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

14.30: Feyenoord Rotterdam – FC Utrecht (utkání 3. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Záznam ve 21.30 hodin.

14.30 (výkop 15.00): Sparta Praha – Baník Ostrava (utkání 6. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

14.55 (výkop 15.00): FC Sheffield United – FC Crystal Palace (utkání 2. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Sport). Záznam v 21.55 hodin.

14.55 (výkop 15.00): AS Saint Étienne – Stade Brestois (utkání 2. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v 1.25 hodin.

15.25 (výkop 15.30):Eintracht Frankfurt nad Mohanem – TSG 1899 Hoffenheim (utkání 1. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

16.50 (výkop 16.30): FK Jablonec – FK Mladá Boleslav (O2 TV Sport záznam ve 21.15 hodin), MFK Karviná –Slovan Liberec (utkání 6. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

16.55 (výkop 17.00): Deportivo Alavés – UD Levante (Pamplona (utkání 1. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

16.55 (výkop 17.00): Stade Remeš – Racing Štrasburk (utkání 2. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.00: SK Sturm Graz/Štýrský Hradec – Rapid Vídeň (utkání 4. kola rakouské Tipico bundesligy) – Arena Sport 1. Záznam ve 23.30 hodin.

17.25 (výkop 17.30): FC Chelsea – FC Leicester City (utkání 2. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal)..

17.40 (výkop 18.00): FC DAC 1904 Dunajská Streda – MFK Zemplín Michalovce (utkání 5. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Orange Sport.

17.55 (výkop 18.00): Union Berlín – RB Lipsko (utkání 1. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.55 (výkop 19.00): Espanyol Barcelona – FC Sevilla (utkání 1. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

18.40 (výkop 19.00): FK Teplice – Viktoria Plzeň (utkání 6. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.55 (výkop 21.00): Real Betis Sevilla – Real Valladolid (utkání 1. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Stade Rennes – FC Paris Saint-Germain (utkání 2. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v pondělí v 9.00 hodin.

21.30: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství ze 6. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.  Repríza v 5.20 hodin.

21.55 (výkop 22.00): Atlético Madrid – FC Getafe (utkání 1. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

22.00: Sporting Lisabon – SC Braga (utkání 2. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

 

PONDĚLÍ 19. SRPNA 2019

16.55: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství ze 6. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. 

19.00: Fenerbahce Istanbul – Gaziantepspor (utkání 1. kola turecké Superligy) – Sport 1.

20.00: TIKI-TAKA 6 (talk show po 6. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.00: Los 2. kola Německého poháru/DFB Pokal – německý Sport 1.de.

20.25 (výkop 20.30): VfL Osnabrück – SV Darmstadt 98 (utkání 3. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): AJ Auxerre – EA Guingamp (utkání 4. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Wolverhampton Wanderers – Manchester United (utkání 1. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Sport).

21.00: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství ze 6. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.  Repríza v 4.25 hodin.