Sturridge si vybírá z nejméně 13 konkrétních nabídek. Které světové adresy ho vábí?

Sturridge si vybírá z nejméně 13 konkrétních nabídek. Které světové adresy ho vábí?

Na liverpoolském Anfield Road nechtěný útočník mezinárodní úrovně Daniel Sturridge má na stole velkou spoustu přestupových nabídek. Stačí si jen vybrat...

Volný hráč, jenž už u řeky Mersey ve městě Beatles nebude pokračovat, má mít nejméně 13 konkrétních oficiálních návrhů od klubů z celého světa, s tím, že velmi pravděpodobně poprvé v kariéře opustí ostrovy a zamíří mimo anglickou půdu.

Jak zaznělo na stránkách The Times, někdejší střelec Boltonu, West Bromwiche, Chelsea i Manchesteru City by se mohl vydat do bundesligy, Ligue 1, LaLigy, Serie A, MLS i turecké Süper Lig.

Zvažuje totiž nabídky od Atalanty Bergamo, Boloni, Betisu Sevilla, Leganes, Valladolidu, DC United, Philadelphie Union, Olympique Marseille, Eintrachtu Frankfurt či Fenerbahce Istanbul.

Devětadvacetiletý borec, který oslaví třicáté narozeniny už první zářijový den, by se mohl ocitnout klidně i v Lize mistrů.

Stačilo by, aby nakonec kývl buď Fenerbahce, kde by ho čekala konkurence v podobě Kruse a Freye, nebo Atalantě, jež v útoku sází na kolumbijský tandem Muriel a Zapata.