Realu se komplikuje situace i v příchodu alternativy za Pogbu

Realu se komplikuje situace i v příchodu alternativy za Pogbu

Zdá se, že by se Ajaxu mohlo podařit udržet záložníka Donnyho van de Beeka, o kterého se zajímá Real Madrid. Pro bílý balet je nizozemský reprezentant volbou číslo dva v případě, že by se na San Bernabéu nestěhoval Paul Pogba z Manchesteru United.

Jenže nyní to vypadá, že ani příchod opory Ajaxu by nebyl snadnou záležitostí. Kouč loňského semifinalisty Ligy mistrů, který mimo jiné na své spanilé cestě vyřadil i Real, Erik ten Haag se nechal slyšet, že by měl Van de Beek zůstat v Amsterdamu i pro další sezonu.

Přitom dvaadvacetiletý středopolař prozradil, že vyjednává se španělským klubem o podmínkách kontraktu. Zdá se, že mu to ale bude k ničemu.

„Věřím a doufám, že s námi bude minimálně ještě jeden rok,“ řekl na záložníkovu adresu kouč, o jehož službách v minulosti uvažovala i Sparta. „Uvidíme, co na to řekne Marc Overmars (sportovní ředitel klubu),“ doplnil Ten Haag.

„S Donnym v sestavě bychom byli mnohem silnější. Pokud však nakonec odejde do Madridu, budu za něj šťastný. Zasloužil by si to. Je to vynikající hráč a určitě bych se tam na něj jel podívat,“ dodal trenér.