Uhrin míří opět do Rumunska, převezme poslední tým tabulky

Uhrin míří opět do Rumunska, převezme poslední tým tabulky

Trenér Dušan Uhrin mladší převezme rumunský tým Dinamo Bukurešť. O obsazení pozice kouče vedení celku informovalo na svých webových stránkách. Jedenapadesátiletý Uhrin se do Rumunska vrací po osmileté pauze. V minulosti už zde působil v Kluži a Temešváru.

"Jsem rád, že jsem se do Rumunska vrátil," liboval si Uhrin před rumunskými novináři. V letech 2007 a 2008 působil v Temešváru a o rok později v Kluži, kde vydržel ale pouze necelé tři měsíce.

V prosinci 2010 se pak vrátil do Temešváru, ale ve funkci vydržel pouze do července. Od té doby trénoval Dinamo Tbilisi, Viktorii Plzeň, Dinamo Minsk, Slavii Praha a jako poslední Mladou Boleslav, ze které ho vedení středočeského celku odvolalo v únoru loňského roku.

Dinamu úvod sezony hrubě nevyšel. V pěti zápasech pouze jednou vyhrálo, jinak pokaždé jeho hráči odcházeli z trávníku poraženi a v tabulce jim patří poslední příčka.

U týmu nahradil Eugena Neagoeho, který bukurešťský celek vedl od června, ale v červenci během utkání s Universitateou Craiova utrpěl infarkt. Po převozu do nemocnice byl stabilizován.