Krejčí je před Trabzonsporem optimista: My branku určitě vstřelíme, a pokud udržíme náš plán, vyjde to

Krejčí je před Trabzonsporem optimista: My branku určitě vstřelíme, a pokud udržíme náš plán, vyjde to

Sparťanská výprava nabrala ve středu ráno směr Turecko. Důvodem je čtvrteční odveta třetího předkola Evropské ligy na hřišti Trabzonsporu, o kterém promluvili letenští mladíci Ladislav Krejčí a Adam Hložek. 

S jakými pocity odletěli? "Těším se moc na atmosféru i důležitost toho zápasu. Snažím se připravit tak, aby se mnou atmosféra v Turecku nic neudělala. Všichni se uvědomujeme tíhu zápasu, ale připravujeme se jako na každý další zápas. Věřím, že to zvládneme," pomohl si obvyklou formulkou exbrněnský záložník, jehož slova vyšla na webu sparta.cz.

"Jsem po třídenní viróze, kdy jsem vypadl z tréninku, ale dva dny už zase plně trénuju a cítím se dobře. Takže tam odlétám s cílem podat maximální výkon, celý tým musí podat takový výkon. A přivézt postup. Osobně se moc těším, bude vyprodáno, strašně moc lidí a skvělá atmosféra. Nic nám nebrání, abychom podali co nejlepší výkon a zvítězili," doplnil sedmnáctiletý teenager z Generali arény.

Pro něj může jít o doposud největší zápas kariéry. "Asi to bude můj největší zápas. Zažil jsem už derby, byla to pecka, ale když si představím ještě dvakrát tolik v hledišti, tak si to skoro ani představit nedokážu," přiznal.

Speciální příprava na tureckou atmosféru neproběhla. w"To se asi každý musí v hlavě připravit sám. Možná budeme nervózní na rozcvičce, ale od hvizdu to z nás spadne a podáme dobrý výkon. První zápas nám ukázal, že se s nimi dá v pohodě hrát. I oni měli vzadu okénka, když na ně vlezeme a budeme je honit po celém hřišti, tak příležitosti přijdou. Můžeme hrozit z brejků a něco využít. Musíme dát co nejvíc gólů," pokračoval nejlepší sparťan uplynulé sezony podle hlasování samotných fotbalistů.

Co bude ve čtvrtečním duelu nejdůležitější? "Chyby z Mladé Boleslavi jsme si probrali a je na čase, se jich konečně vyvarovat a nedostat gól. Je třeba se držet plánu, který jsme si nastavili, hlavně v obranné fázi. Musíme udržet koncentraci po celý zápas a nedostat gól. My branku určitě vstřelíme, a pokud udržíme náš plán a zaměříme se na defenzivu, vyjde to," uzavřela na stránkách sparta.cz jedna z letních posil slavného "S".