Coutinhův agent je v Barceloně kvůli Neymarovi. Real zvedá nabídku, ale Viníciuse prodat nechce

Coutinhův agent je v Barceloně kvůli Neymarovi. Real zvedá nabídku, ale Viníciuse prodat nechce

Přetahování mezi Barcelonou a Realem Madrid o hvězdného útočníka Paris Saint-Germain Neymara pokračuje. Barcelona nabídka 100 milionů eur a Coutinha s Nélsonem Semedem. Paříž si však dává s odpovědí na čas, což se nelíbí agentovi Coutinha Bertoluccimu, který by už měl nejraději o budoucnosti svého klienta jasno.

Coutinho totiž s velkou pravděpodobností klub opustí a Barceloně už údajně přistála na stole roční nabídka na jeho hostování od Bayernu Mnichov. Agent Bertolucci tedy ve středu odpoledne na jednání s vedením Barcelony údajně požadoval co nejrychlejší vyřešení situace a konec této nejistoty. PSG si patrně dává s odpovědí na čas z důvodu, že doufám v ještě lepší nabídku od Realu Madrid.

Ten měl totiž údajně za Neymara nabídnout 150 milionů eur a Paříž poslala protinabídku ve stejné výši, ale navíc požadovala na výměnu talentovaného útočníka Realu Viníciuse Júniora. Tuto protinabídku Real podle deníku AS okamžitě odmítl a v tuto chvíli se prý rozhoduje, zda pošle nabídku ve výši 170-200 milionů eur nebo k nabídce 150 milionů eur přidá jiného hráče ze sestavy na výměnu.

Sám Neymar by údajně radši preferoval odchod do Barcelony. To, jakou nabídku Paříž přijme, však není v jeho rukou a z tohoto pohledu má údajně navrch právě madridský Real...