Lampard byl i přes další porážku na tým hrdý

Lampard byl i přes další porážku na tým hrdý

Dva zápasy, dvě porážky. Franku Lampardovi angažmá na Stamford Bridge příliš nevyšla. V lize dostali Blues čtyřbrankový výprask na Old Trafford, ačkoli obraz zápasu tomuto výsledku rozhodně neodpovídal. V boji o Superpohár UEFA se pak po penaltovém rozstřelu radoval Liverpool.

I přes porážku v duelu vítěze Evropské ligy proti šampionovi Ligy mistrů byl jedenačtyřicetiletý bývalý záložník na své svěřence hrdý.

"Předvedli jsme velmi dobrý výkon proti týmu, který se už několik let buduje. Dneska jsem viděl ve hře mužstva přesně to, co od něj vyžaduji - nasazení, touhu, držení míče, pohyb a náběhy za soupeře. Každý hráč odvedl maximum. Při penaltách jsme měli smůlu, ale tak to chodí," liboval si Lampard, který kvůli zakázaným přestupům nemohl v létě posilovat.

"Chci, aby se hráči ve středu hřiště volně pohybovali. Díky tomu, že máme kvalitní hráče, jsme kontrolovali velkou část zápasu. Máme na čem pracovat, ale z výkonu mám opravdu radost. Pokud budeme hrát v sezoně takhle, bude se nám dařit," pokračoval manažer, který na Stamford Bridge zamířil po jedné vydařené sezoně v druholigovém Derby County

"Podle mě jsme byli lepší, měli jsme pech v zakončení. Cítím hrdost a radost z výkonu. Nerad prohrávám. Chtěli jsme vyhrát, jenže se to nepovedlo. Do dalších zápasů je to ale pro nás dobré znamení," dodal Lampard.