V zápase s Plzní se zkusíme odpíchnout ode dna, říká teplický Vondrášek

V zápase s Plzní se zkusíme odpíchnout ode dna, říká teplický Vondrášek

Teplice přivítají v sobotu v 19:00 Viktorii Plzeň, jejíž hráči mohou být unavení po čtvrteční odvetě 3. předkola Evropské ligy s Royalem Antverpy, který šel do prodloužení. Plzeň i přes výhru 2:1 nepostoupila a s evropským pohárům musela říct hořeké "Na shledanou". Teplice mají Plzeň dobře nastudovanou a pro klubový web se před zápasem vyjadřoval obránce Sklářů Tomáš Vondrášek.

„Nebudeme panikařit. Věřím, že máme kvalitu na to, abychom se dotáhli tam, kde chceme být. Zkusíme se tam odpíchnout už v neděli s Plzní,“ narážel Vondrášek na špatnou formu Teplic z poslední doby. Teplice si během prvních čtyř zápasů leotšního ročníku Fortuna ligy připsaly čtyři body. Zápas s Mladou Boleslaví byl odležen z důvodu pozdního návratu Středočechů ze zápasu Evropské ligy.

„Každý zápas v lize je hrozně vyrovnaný, lehkého soupeře není. Sice nás teď čeká Plzeň, silný tým, ale my hrajeme doma. Chceme být doma nepříjemní s každým. Pak jedeme do Olomouce, kdy to bude znovu těžké. Musíme se na to dobře připravit,“ dodal Vondrášek.

Po zápase s Plzní budou Teplice, jak bylo výše zmíněno, zajíždět v rámci předehrávky 7. kola Fortuna ligy příští pátek do Olomouce, což je pro Teplice nepříjemný soupeř. Naposledy zvítězili Severočeši nad Olomoucí v březnu 2014, a to na vlastním hřišti.

 

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.