TOP 25 nejštědřeji placených hráčů, kterými se může pochlubit Premier League

TOP 25 nejštědřeji placených hráčů, kterými se může pochlubit Premier League

Nejlépe vydělávajícím hráčem Premier League je podle informací portálu aktualne.cz belgický záložník ve službách Manchesteru City Kevin de Bruyne, jemuž na Etihad Stadium ročně připluje na účet v přepočtu 470 milionů korun, čili téměř půl miliardy. A to do toho ještě prosím pěkně nejsou započítány příjmy z reklama  dalších marketingových aktivit. V jakých sférách se tedy pohybují mzdy těch nejštědřeji placených borců nejvyšší anglické soutěže?

TOP 25 nejlépe placených hráčů Premier League:

25. Jamie Vardy (Leicester City) - 205 000 000 korun ročně

Je to pořád jen pár let, co pracoval ve fabrice a hrál nižší soutěže. S nynější roční gáží přes 7 milionů liber je zcela jinde.

24. Jordan Henderson (Liverpool) - 205 000 000 korun ročně

Je oporou a kapitánem úřadujícího šampiona Ligy mistrů a podle některých hlasů by si na Anfield Road zasloužil ještě o něco lepší kontrakt.

23. Javier Hernandez (West Ham) - 205 000 000 korun ročně

Mexický rychlík už byl i na lukrativnějších adresách typu Manchesteru United nebo Realu Madric, nicméně nijak nestrádá ani u londýnských Kladivářů.

22. James Milner (Liverpool) - 205 000 000 korun ročně

Třiatřicetiletý nenápadný pracant už zažil finančně dobré časy v Citizens a i nyní ve městě Beatles bere stejné peníze jako výše zmíněný kapitán Reds.

21. Ilkay Gündoğan (Manchester City) - 205 000 000 korun ročně

Bývalý záložník Dortmundu je na modré straně Manchesteru třetím rokem a i vzhledem ke spoustě absencí by někoho mohlo překvapit, že je v kádru anglického mistra již pátým nejlépe placeným borcem.