Nguyen potvrdil opravdu dlouhá jednání. Na jak dlouho se pod Ještědem zavázal?

Nguyen potvrdil opravdu dlouhá jednání. Na jak dlouho se pod Ještědem zavázal?

Byť se Liberci start do sezony nepovedl, jednoho dílčího úspěchu přeci jen dosáhl. Na stadionu U Nisy totiž dokázal udržet svou chválenou oporu mezi třemi tyčemi Filipa Nugyena.

Bývalý gólman druholigové Vlašimi, který přišel pod Ještěd v únoru 2018 a od té doby si připsal 34 ligových vystoupení, byl během léta spojován s odchodem, s tím, že mezi zájemci figurovala i mistrovská Slavia, nicméně nakonec zůstává tam, kde je.

V Liberci populární brankář, který byl během úvodních šesti kol hned třikrát vyhlášen hráčem utkání, se navíc na současné adrese zavázal novou smlouvou, která ho ve službách majitele Ludvíka Karla udrží až do léta 2022.

"Po opravdu dlouhých jednáních můžu oznámit, že jsem se s FC Slovan Liberec dohodl na prodloužení mé smlouvy do 30.6.2022. V Liberci jsem po sportovní stránce nadmíru spokojen a tímto děkuji FCSL za důvěru Beru to jako závazek do další práce," podělil se o své dojmy na své sociální síti 190 centimetrů vysoký kolega Potočného, Hybše, Breiteho a spol.

Šestadvacetiletý strážce svatyně byl svého času i součástí Sparty, za jejíž áčko však nikdy nenastoupil. Právě proti letenskému "S" si zachytá o víkendu v rámci sedmého kola Fortuna:ligy.

Kromě Nguyena má Slovan na soupisce i další tři brankáře - osmnáctiletého Hasalíka, šestadvacetiletého Knoblocha a dvacetiletého Belgičana Vliegena.