Slavia s Kluží a v Opavě, Sparta se Sigmou, Plzeň v Příbrami, Arsenal - Tottenham, Juve - Neapol

Slavia s Kluží a v Opavě, Sparta se Sigmou, Plzeň v Příbrami, Arsenal - Tottenham, Juve - Neapol
TELEVIZNÍ PROGRAM

Fotbalová sezóna 2019/20 už je v plném proudu. Svůj úvod má za sebou česká liga, všechny špičkové zahraniční soutěže a v neposlední řadě vrcholí předkola Ligy mistrů. Už tento týden se rozlouskne složení základních skupin v příští sezóně, dostane se tam i pražská Slavia? Stačí udržet vydřenou výhru 1:0 v rumunské Kluži... Co vše na vás čeká v době od středy 28. srpna do pondělí 2. září?

STŘEDA 28. SRPNA 2019

8.35: Sestřih z úterních odvetných utkání 4. předkola/play off Ligy mistrů – ČT Sport.
16.50 (výkop 17.00): TJ Sokol Lanžhot – Baník Ostrava (utkání 2. kola Českého poháru/MOL Cup) – ČT Sport. Záznam ve 23.30 hodin a ve čtvrtek v 6.00 hodin.
18.55 (výkop 19.00): OSC Lille – AS Saint Étienne (utkání 3. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.
20.30 (výkop 21.00): Slavia Praha – CFR Kluž (odvetné utkání 4. předkola /play off Ligy mistrů) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Fotbal záznam ve čtvrtek v 11.00 hodin.
20.40 (výkop 20.45): FC Lincoln City – FC Everton (utkání 2. kola Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 2.
20.50 (výkop 21.00): Ajax Amsterdam – APOEL Nikósie, Cluby Bruggy – LASK Linec (odvetná utkání 4. předkola /play off Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.
20.55 (výkop 21.00): OGC Nice – Olympique Marseille (utkání 3. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.
23.00: Sestřih ze středečních odvetných utkání 4. předkola/play off Ligy mistrů – ČT Sport.
2.05 (výkop 2.00): Montreal Impact – Vancouver Whitecaps FC (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1. Záznam ve čtvrtek v 9.05 hodin. 

ČTVRTEK 29. SRPNA 2019

9.35:Sestřih ze středečních odvetných utkání 4. předkola/play off Ligy mistrů – ČT Sport.
18.00: Los základních skupin Ligy mistrů z Monaka – O2V TV Fotbal.
18.40 (výkop 19.00): PAOK Soluň – Slovan Bratislava (odvetné utkání 4. předkola /play off Evropské ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).
19.30: Gól týdne (anketa o nejlepší gól 7. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.
19.35: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 8. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 23.35 hodin.
20.45: FC Glasgow Rangers – Legia Varšava(odvetné utkání 4. předkola /play off Evropské ligy) – Arena Sport 1. 

PÁTEK 30. SRPNA 2019

7.45: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 8. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.
13.00: Los základních skupin Evropské ligy z Monaka – Eurosport 1.
17.50 (výkop 18.00): FC Hradec Králové – FC Vysočina Jihlava (utkání 7. kola druhé české ligy/FNL) – ČT Sport. Záznam v 0.10 hodin.
18.25 (výkop 18.30): 1. FC Norimberk – 1. FC Heidenheim (utkání 5. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.
18.25 (výkop 18.30): SV Sandhausen – SV Darmstadt 98 (utkání 5. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.
19.55 (výkop 20.00): FC Sevilla – Celta Vigo (utkání 3. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.
20.25 (výkop 20.30): Borussia Mönchengladbach – RB Lipsko (utkání 3. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.
20.40 (výkop 20.45): FC Boloňa – SPAL 2013 Ferrara (utkání 2. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.
20.40 (výkop 20.45): FC Méty – FC Paris Saint-Germain (utkání 4. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v sobotu v 9.00 hodin.
20.40 (výkop 20.45): FC Cardiff City – FC Fulham (utkání 6. kola 2. anglické ligy/Sky Bet EFL Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).
21.55 (výkop 22.00): Athletic Bilbao – Real Sociedad San Sebastián (utkání 3. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2. 
23.00 (záznam, výkop 19.30): Kayserispor Kulübü– Galatasaray Istanbul (utkání 3. kola turecké Superligy) – Sport 1. 

SOBOTA 31. SRPNA 2019

12.55 (výkop 13.00): SV Wehen Wiesbaden – SC Regensburg/Řezno (utkání 5. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.
12.55 (výkop 13.00): Dynamo Drážďany – FC St. Pauli (utkání 5. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 3 záznam ve 22.05 hodin.
13.25 (výkop 13.30): FC Southampton – Manchester United (utkání 4. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).
13.30: FC Bristol City – FC Middlesbrough (utkání 6. kola 2. anglické ligy/Sky Bet EFL Championship) – Arena Sport 1.
14.40 (výkop 15.00): Bohemians Praha 1905 – Slovan Liberec (utkání 8. kola české Fortuna:ligy) – ČT 2.
15.25 (výkop 15.30): Bayern Mnichov – 1. FSV Mainz/Mohuč 05 (utkání 3. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.
15.25 (výkop 15.30): FC Schalke 04 – Hertha BSC Berlín (utkání 3. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 22.45 hodin.
15.55 (výkop 16.00): FC Chelsea – FC Sheffield United (utkání 4. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).
16.50 (výkop 17.00): 1. FC Slovácko – FK Mladá Boleslav (utkání 8. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal. Záznam ve 22.00 hodin.
16.55 (výkop 17.00): Osasuna Pamplona – FC Barcelona (utkání 3. kola španělské La ligy) – Digi Sport 3. Digi Sport 2 záznam ve 23.00 hodin.
17.25 (výkop 17.00): Olympique Lyon – Girondins Bordeaux (utkání 4. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. NOVA Sport 1 záznam ve 23.50 hodin.
17.45 (výkop 18.00: FC Spartak Trnava – MFK Zemplín Michalovce (utkání 7. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).
17.55 (výkop 18.00): AC Milán – Brescia Calcio (utkání 2. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.
18.25 (výkop 18.30): FC Burnley – FC Liverpool (utkání 4. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).
18.25 (výkop 18.30): Union Berlín – Borussia Dortmund (utkání 3. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.
19.10 (výkop 19.30): 1. FK Příbram – Viktoria Plzeň (utkání 8. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Fotbal záznam v neděli v 11.00 hodin.
19.55 (výkop 20.00): FC Nantes – Montpellier HSC (utkání 4. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.Záznam v neděli 9.00 hodin.
20.00: Sporting CP Lisabon – FC Rio Ave (utkání 4. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.
20.30 (záznam, výkop 16.00): Manchester City – FC Brighton and Hove Albion (utkání 4. kola anglické Premier League) - Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).
20.40 (výkop 20.45): Juventus Turín – SSC Neapol(utkání 2. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.
20.55 (výkop 21.00): Real Betis Sevilla – CD Leganés (utkání 3. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.
22.25 (záznam, výkop 16.00): FC Newcastle United – FC Watford (utkání 4. kola anglické Premier League)–   Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).
1.35 (výkop 1.30): Montreal Impact – D. C. United (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1. Záznam v neděli v 9.05 hodin.
4.35 (výkop 4.30): Portland Timbers – Real Salt Lake United (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1. 

NEDĚLE 1. ZÁŘÍ 2019

12.55 (výkop 13.00): FC Glasgow Rangers – Celtic Glasgow (utkání 4. kola skotské Premiership) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).
13.25 (výkop 13.30): Hamburger SV – Hannover 96 (utkání 5. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.  
13.25 (výkop 13.30): Holstein Kiel – FC Erzgebirge Aue (utkání 5. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.
14.30: Sparta Rotterdam – Ajax Amsterdam (utkání 5. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Záznam ve 23.30 hodin.
14.55 (výkop 15.00): FC Everton – FC Wolverhampton Wanderers (utkání 4. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Sport). Záznam ve 22.05 hodin.
14.55 (výkop 15.00): Stade Remeš – OSC Lille (utkání 4. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v 1.45 hodin.
15.25 (výkop 15.30): Werder Brémy – FC Augsburg (utkání 3. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.
16.00 (výkop 16.30): Slezský FC Opava – Slavia Praha (utkání 8. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.
16.00 (výkop 16.30): FK Jablonec – Baník Ostrava, FK Teplice – MFK Karviná (záznam ve 23.30 hodin), Dynamo České Budějovice – Fastav Zlín (utkání 8. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.
16.00: FC Luzern – BSC Young Boys Bern (utkání 6. kola švýcarské Superligy) – Arena Sport 2.
16.45: Willem II Tilburg – Feyenoord Rotterdam (utkání 5. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.
16.55 (výkop 17.00): FC Valencie – Real Mallorca (utkání 3. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.
16.55 (výkop 17.00): Racing Štrasburk – AS Monaco (utkání 4. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.
17.25 (výkop 17.30): FC Arsenal –Tottenham Hotspur (utkání 4. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).
17.40 (výkop 18.00): FC DAC 1904 Dunajská Streda – ŠK Slovan Bratislava (utkání 7. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Orange Sport.
17.55 (výkop 18.00): Eintracht Frankfurt nad Mohanem – Fortuna Düsseldorf (utkání 3. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.
17.55 (výkop 18.00): Lazio Řím – AS Řím (utkání 2. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.
18.00 (relive, výkop 17.00): FK Austria Vídeň – SK Rapid Vídeň (utkání 6. kola rakouské Tipico bundesligy) – Arena Sport 2.
18.30 (výkop 19.00): Sparta Praha – Sigma Olomouc (utkání 8. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.
18.55 (výkop 19.00): Atlético Madrid – SD Eibar (utkání 3. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.
19.30: FC Porto – Vitória Guimaraes (utkání 4. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.
20.00: RKC Waalwijk – PSV Eindhoven (utkání 5. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Afrena Sport 2 záznam ve 22.00 hodin.
20.40 (výkop 20.45): Cagliari Calcio – Inter Milán (utkání 2. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.
20.40 (výkop 20.45): Udinese Calcio – FC Parma (utkání 2. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.
20.55 (výkop 21.00): FC Villarreal – Real Madrid (utkání 3. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.
20.55 (výkop 21.00): Olympique Marseille – AS Saint-Étienne (utkání 4. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v pondělí v 9.00 hodin.
22.00: SC Braga – Benfica Lisabon (utkání 4. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.
24.00 (záznam, výkop 20.45): Fenerbahce Istanbul – Trabzonspor (utkání 3. kola turecké Superligy) – Sport 2.
00.15: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 8. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. 
00.45 (výkop 00.30): Seattle Sounders FC – Los Angeles Galaxy (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1. Záznam v pondělí v 9.05 hodin.

PONDĚLÍ 2. ZÁŘÍ 2019

18.40: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 8. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. 
20.00: TIKI-TAKA 8 (talk show po 8. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.
20.15: SG Wattenscheid 09 – Sportfreunde Lotte (utkání 6. kola německé Regionální ligy – Západ) – německý Sport 1.de.
20.25 (výkop 20.30): VfB Stuttgart – VfL Bochum (utkání 5. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.
20.40 (výkop 20.45): Grenoble Foot 38 – RC Lens (utkání 6. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2. Záznam v úterý v 9.00 hodin.
21.45: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 8. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.  Repríza ve 3.10 hodin.
23.15: EURO 2020 (pozvánka před zářijovým kvalifikačními zápasy ME 2020) – Sport 1.