Pázler přišel do Brna s velkými ambicemi - chce se rvát o první místo v tabulce

Pázler přišel do Brna s velkými ambicemi - chce se rvát o první místo v tabulce

Osmadvacetiletý útočník ověnčený dvěma korunami pro nejlepšího střelce druhý ligy Jan Pázler už za Zbrojovku debutoval proti Vítkovicím, proti nimž si připsal 74 minut. V Brně by měl být kmenový hráč Slovanu Liberec zapůjčen až do června příštího roku, s tím, že součástí dohody je opce na trvalý podpis.

Další vytížení může čekat na bývalého hráče Slavie, Dukly, Jablonce, Znojma či Hradce Králové již ve středu v rámci MOL Cupu na půdě Odry Petřkovice. Druholigové dění pak bude pokračovat v sobotu na hřišti Třince. O čem všem mluvila na stránkách fczbrno.cz čerstvá posila sedmého týmu tabulky těsně po svém příchodu?

O nepříliš úspěšné liberecké misi...

"Nějakou šanci jsem dostal, ale bohužel jsem nedával tolik gólů, kolik by bylo potřeba. Nevyšlo to, i takový je fotbal."

O nynějších cílech pro druhou ligu...

"Je to těžká soutěž, prohrát i vyhrát můžete absolutně s každým. Osobně na ni vzpomínám dobře, protože se mi v ní střelecky dařilo. Dával jsem góly a rád bych na to navázal i tady. Začátek soutěže nám nevyšel, ale to není nic, co by se nedalo zlomit. Cíl mám tedy jasný, pomoci týmu tím, co je mi vlastní, tedy především góly. Tak, abychom se rvali o první místo."

O čekání na druholigovu trefu číslo 50...

"Asi to sedí. Je mi jasné, že vedení góly očekává a fanoušci také. Snad jim udělám radost. Moje pozice je útok, případně podhrot, ale uvidíme, jak to trenér poskládá a na kolik útočníků třeba budeme hrát. Není to tak, že bych byl specialista na nějakou konkrétní situaci. Dorážky jsou povinností útočníka, takže se vždycky snažím, abych měl k míči blízko, ale góly jsem dával i z větší dálky, hlavou, z přímých kopů. A moje síla je asi ve výběru místa."

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.