12 hráčů, které už v rámci budování nové Sparty přivedl na Letnou její ředitel Rosický

12 hráčů, které už v rámci budování nové Sparty přivedl na Letnou její ředitel Rosický

Tomáš Rosický už se jakožto sportovní ředitel Sparty a člověk zodpovědný za transferovou politiku nejslavnější tuzemské značky podepsal za dobu svého letenského panování pod 12 hráčských posil. Některé hrají stabilně, některé nastupují velmi málo a jsou i takové, které si zatím debut musí teprve odbýt. To, že zatím z "nové Sparty" nejde strach, z evropských pohárů je opět venku a v průběžné tabulce Fortuna:ligy je až na průběžné sedmé pozici, nyní nechme stranou. Pojďte si je všechny spolu se serverem eFotbal.cz připomenout. 

Sparťanské posily, pod které už se podepsal Tomáš Rosický:

David Moberg-Karlsson (25 let, záložník)

Švédský rychlík s minulostí v IFK Göteborg, Sunderlandu, Kilmarnocku, Nordsjaellandu či Norrköpingu je součástí sparťanského dění od startu letošního roku a byl první akvizicí "Rosy". Zatímco na jaře minulého ročníku sbíral vystoupení poměrně pravidelně, Václav Jílek ho za stežejního tak úplně nepovažuje, o čemž svědčí pouhých 96 odehraných minut během úvodních sedmi kol.

Martin Hašek (23 let, záložník)

O dva roky mladší syn kouče Bohemians 1905 má v Generali aréně o něco lepší pozici a pokud by byl zdravý, zasáhl by zřejmě do všech sedmi dosavadních utkání. Na jaře se ho základní sestava slavného "S" netýkala úplně vždy, ale letos na podzim by měl svůj první sparťanský půlrok hravě překonat. Gólovou bilanci z prvního půl roku letenské mise už ostatně trumfl.