12 hráčů, které už v rámci budování nové Sparty přivedl na Letnou její ředitel Rosický

Tomáš Rosický už se jakožto sportovní ředitel Sparty a člověk zodpovědný za transferovou politiku nejslavnější tuzemské značky podepsal za dobu svého letenského panování pod 12 hráčských posil. Některé hrají stabilně, některé nastupují velmi málo a jsou i takové, které si zatím debut musí teprve odbýt. To, že zatím z "nové Sparty" nejde strach, z evropských pohárů je opět venku a v průběžné tabulce Fortuna:ligy je až na průběžné sedmé pozici, nyní nechme stranou. Pojďte si je všechny spolu se serverem eFotbal.cz připomenout. 

Filip Panák (23 let, obránce)

Exkarvinský univerzál, který začal ve Fortuna:lize zářit po přesunutí na stoperský post, už byl na Letnou zraněný koupen. Tehdejší vyhlídky však hovořily o mnohem dřívějším návratu. Klient agenta Václava Svěrkoše je spolu s o něco starším Norem Andreasem Vindheimem jednou z několika posil funkcioináře Rosického, které zatím za Spartu neodehrály ani jednu minutu a jejichž chvíle mají teprve přijít.

Andreas Vindheim (24 let, obránce)

Někdejší zadák Brannu a Malmö FF přicházel do Sparty s tím, že vyřeší její problémy na pravé straně defenzivní řady, kde dlouhodobě nepřesvědčuje Ondřej Zahustel. Dvojnásobný vítěz švédské Allsvenskan však stále není zdravotně zcela v pořádku a jeho premiéra ne a ne přijít. Podle všeho by se však mohl zapojit dříve, než dlouhodobí marodi Dočkal, Panák, Pulkrab, Kadlec nebo Drchal.