12 hráčů, které už v rámci budování nové Sparty přivedl na Letnou její ředitel Rosický

Tomáš Rosický už se jakožto sportovní ředitel Sparty a člověk zodpovědný za transferovou politiku nejslavnější tuzemské značky podepsal za dobu svého letenského panování pod 12 hráčských posil. Některé hrají stabilně, některé nastupují velmi málo a jsou i takové, které si zatím debut musí teprve odbýt. To, že zatím z "nové Sparty" nejde strach, z evropských pohárů je opět venku a v průběžné tabulce Fortuna:ligy je až na průběžné sedmé pozici, nyní nechme stranou. Pojďte si je všechny spolu se serverem eFotbal.cz připomenout. 

Libor Kozák (30 let, útočník)

Vytáhlý opavský odchovanec se těší na Letné velké důvěře, kterou však zatím nesplácí. Dokazuje to skutečnost, že ačkoliv nevynechal ani jeden zápas od startu Fortuna:ligy, na své konto si připsal jen jednu trefu a celou řadu neproměněných šancí. Byť bojuje, s fotbalovostí se zatím bývalý hráč Lazia, Bari, LIvorna či Aston Villy hledá a v produktivitě jsou před ním jeho mladší kolegové Benjamin Tetteh i Adam Hložek.

Ladislav Krejčí (20 let, záložník)

O sedm let mladší jmenovec exletenského křídelníka z Boloni přicházel do Prahy z Brna jako perspektivní zboží pro budoucnost, u nějž by nevadilo, kdyby první půlrok proseděl na lavičce a dalo by se to pochopit. Mládežnický reprezentant Česka s dobrými tělesnými parametry však sbírá starty pravidelně a hlavní kouč Václav Jílek si ho oblíbil. Pakliže bude dvojnásobný vítěz zimní Tipsport ligy i nadále růst, pozici štítového záložníka číslo 1 si vzít nenechá.