12 hráčů, které už v rámci budování nové Sparty přivedl na Letnou její ředitel Rosický

Tomáš Rosický už se jakožto sportovní ředitel Sparty a člověk zodpovědný za transferovou politiku nejslavnější tuzemské značky podepsal za dobu svého letenského panování pod 12 hráčských posil. Některé hrají stabilně, některé nastupují velmi málo a jsou i takové, které si zatím debut musí teprve odbýt. To, že zatím z "nové Sparty" nejde strach, z evropských pohárů je opět venku a v průběžné tabulce Fortuna:ligy je až na průběžné sedmé pozici, nyní nechme stranou. Pojďte si je všechny spolu se serverem eFotbal.cz připomenout. 

Michal Trávník (25 let, záložník)

Pětadvacetiletý špílmachr, který v minulosti bavil publikum na Slovácku a v Jablonci, přicházel do Sparty jakožto jedna z ligových hvězd. Byť nechyběl ani v jednom ze sedmi ligových klání, doposud neskóroval, s čímž na severočeské Střelnici problémy neměl a nepochybně se od něj čekalo ještě více. V novém prostředí je však přeci jen pořád krátce a jeho velké momenty by měly teprve přijít. Zatím se nalézá v takzvané době hájení a největší tlak k jeho osobě nesměřuje.

David Lischka (22 let, stoper)

Příběh dvaadvacetiletého středního obránce s minulostí v Jablonci, Baníku, Varnsdorfu či Karviné každý zná a momentálně se čeká na jeho první soutěžní start. Nominován k utkání byl zatím pouze jednou a to hned v prvním kole proti Slovácku (0:2) a od té doby všemu přihlíží pouze z tribuny. Jakmile bude v pořádku, svou šanci určitě dostane. Tím spíš, že se stopery se zdá být v Generali aréně problém a ne každý je přesvědčivý.