Z tábora Boleslavi: Každý je nahraditelný. Jen čas ukáže, jak moc nám Komličenko bude chybět

Z tábora Boleslavi: Každý je nahraditelný. Jen čas ukáže, jak moc nám Komličenko bude chybět

Mladá Boleslav v sobotu až v samotném závěru urvala remízu se Slováckem, což se může zdát z pohledu papírových soupeřů málo. Moravský klub však dokázal o body obrat už i Spartu a Plzeň. Na středočeské adrese se navíc schyluje k prodeji, který by mohl výrazně promluvit do zbytku sezóny. Jednou nohou venku je údajně ruský útočník Nikolaj Komličenko.

Mladá Boleslav vypadla z boje o Evropskou ligu, proto se může soustředit již jen na domácí frontu. Cílem je zakončit sezónu na stupínku, který by ji opět dostal do bojů o poháry. Třiatřicetiletý brankář Jan Šeda však věří, že každý v týmu je nahraditelný. Podle jeho slov bude odchod nejlepšího střelce uplynulé sezóny citelný, ale je možné jej nahradit.

„Těžko říct, jak moc nám bude chybět. To ukážou až další zápasy. Ale na jeho postu může hrát Mešanovič i Wágner. Není pro ně problém, aby dali taky přes dvacet gólů. Pokud budou dostávat servis od spoluhráčů takový, jaký dostával Komličenko, tak je každý hráč nahraditelný,“ nechal se slyšet brankář Mladé Boleslavi.

Již proti Slovácku Komličenko nenastoupil a o to více se přiživily spekulace, že středočeský klub opustí. Podle posledních zpráv o něj má zájem CSKA Moskva. Ruský klub by rád dotáhl přestup co nejdříve.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.