Sparta chce řešit defenzivní potíže zahraniční posilou z Tractoru FC

Sparta chce řešit defenzivní potíže zahraniční posilou z Tractoru FC

Výsledky Sparty zatím nejsou nikterak přesvědčivé, a tak se není čemu divit, že je potřeba vyřešit jejich příčinu. O to by se alespoň částečně mohl pokusit Roozbeh Cheshmi.

Šestadvacetiletý íránský reprezentant má za sebou angažmá v Esteghlalu FC, kam čirou náhodou v létě 2019 přišel bývalý kormidelník Sparty Andrea Stramaccioni. Co se ovšem našeho hráče týče, ten neměl moc příležitostí k tomu, aby se s tímto trenérem blíže seznámil, neboť mu v téže období vypršela aktivní smlouva, takže přestoupil do dalšího íránského klubu, a sice Tractoru Sazi FC.  

Top Sport Agency, která 190 cm vysokého stopera zastupuje, však nyní obeznámila veřejnost s tím, že ani v tomto klubu Cheshmi moc dlouho nepobude, a to hlavně kvůli tomu, že se pohádal s trenérem. Tamní deník Tehran Times k tomu rovnou uvádí, že se zástupci hráče již vydali do Prahy, kde budou vyjednávat se Spartou o možnostech trvalého přestupu.

Detaily celého vyjednávání nám zatím nejsou moc známy. Roozbeh Cheshmi nepůsobí v Tractoru sice nijak dlouho, zato se mu ale podle stránky transfermarkt.com stihl upsat až do roku 2021. Jak bude tato situace vyřešena, to nám prozradí dění v blízkých dnech. Deník Tehran Times informuje, že by hráčův přesun měl být oficiálně oznámen ještě v rámci tohoto týdne.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.