Sešívaní to berou ve velkém. Do Edenu přichází Provod a Takács, následovat by je mohl Pavelka

Sešívaní to berou ve velkém. Do Edenu přichází Provod a Takács, následovat by je mohl Pavelka

Slavia začala nový týden ve velkém stylu. Pro podzimní část sezony společně s Ligou mistrů se tým vydává podpořit Lukáš Provod a Ladislav Takács. A co nevidět údajně nebudou sami.

Úřadující český mistr dotáhl do úspěšného konce příchod ofenzivního univerzála Lukáše Provoda, což je kmenový hráč Viktorie Plzeň, který v této sezoně hostoval v Českých Budějovicích. Slavia tak při jednání musela sáhnout k poněkud netradiční metodě, která vyústila dohodou ohledně podzimního hostování. To se však v zimním přestupovém okně změní na trvalý přestup, jenž vedení vyjde přibližně na 20 milionů korun.

Druhou posilou kádru trenéra Jindřicha Trpišovského se stává urostlý obránce (či defenzivní záložník) Ladislav „Laco“ Takács, který se pokusí doplnit další dvě letní posily, a sice Davida Hovorku a Tomáše Holeše. Sešívaní jej získali na hostování, čehož podle všeho není součástí žádná povinná opce ohledně trvalého přestupu. V současné době se finalizují poslední detaily.

A ani zde údajně ještě posilování nekončí. Slavia projevila zájem o Davida Pavelku z tureckého týmu Kasimpasa SK. Nejednalo by se ovšem o žádnou levnou záležitost. Vedle něj se dost nahlas mluví o teplickém Horovi a na seznam přibyl i nadějný brazilský křídelník João Felipe, jenž momentálně působí v Palmeiras.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.