Být to jako ve fotbalovém manažeru, tak už je Eriksen pryč

Být to jako ve fotbalovém manažeru, tak už je Eriksen pryč

Po letech strávených v Tottenhamu chtěl Christian Eriksen člit nové výzvě. Ale bohužel pro něj to vypadá, že si angažmá v Londýně ještě prodlouží. A dánský reprezentant to nese poměrně nelibě. Přeci jen odvedl kohoutům velmi dobré služby a doufal, že dostane povolení k odchodu.

Minimálně do zimy si ale musí nechat zajít chuť. Letní přestupní okno se už v Evropě uzavřelo. Z kýženého transferu do Realu Madrid tak sešlo.

Jenže ani vedení Spurs není nyní v ideální pozici. Eriksenovi totiž zbývá poslední rok smlouvy, takže v zimě bude poslední šance ho alespoň za nějaký ten peníz prodat. Pokud ne, odejde v létě zdarma. K prodloužení smlouvy se po šesti letech v Londýně Eriksen vůbec nemá a nerealizovaný přestup mu náladu jistě nevylepšil.

Sedmadvacetiletý hráč tak podle všeho začne v lednu vyjednávat s případnými zájemci o jeho služby a těch jistě bude hodně. Otázkou tak zůstává, jestli se bude stěhovat již v zimě, nebo až v létě.

„Přál bych si, abych mohl rozhodovat jako ve fotbalovém manažeru, ale v reálu to takto nefunguje. Vím, že spoustu lidí zajímá, kde budu za rok hrát. Tak to ale je vždy, když hrajete dobře ve špičkovém klubu,“ uzavřel Eriksen.