Slavia zveřejnila ceník na Ligu mistrů! Balíček vyjde až na deset tisíc, permanentkáři se slevou

Slavia zveřejnila ceník na Ligu mistrů! Balíček vyjde až na deset tisíc, permanentkáři se slevou

Fanoušci pražské Slavie na Ligu mistrů čekali dvanáct let a vedení klubu konečně zveřejnilo ceny na domácí zápasy Ligy mistrů. Do Prahy přijedou tři evropské velkokluby a nikoho tak nepřekvapí, že za jeden zápas se zaplatí přes několik tisíc.

Brzy po losu boss sešívaných Jaroslav Tvrdík tweetnul: „Barca, Dortmund a Inter v Praze, nádhera! Lístky budou na jméno a proti občance, jinak to nepůjde,“ oznámil. „Veškerý předprodej i prodej bude probíhat pouze na konkrétní jméno oproti předložení dokladu, který může být kontrolován i při vstupu na stadion. Tímto opatřením chceme předejít dalšímu přeprodeji za násobně vyšší ceny," upřesnil pak prodej lístků klubový web.

O tyto zápasy budou mít zájem fanoušci fotbalu z celé republiky, zejména příznivci Barcelony, Dortmundu či Interu. Sešívaní samozřejmě chtějí na stadionu hlavně fanoušky, kteří budou Slavii podporovat, a ne "sváteční turisty", kteří nejdou na Slavii, nýbrž na soupeře, i když se není moc čemu divit. Takové týmy sem nejezdí každý rok, i když zrovna loni do Plzně zavítal Real Madrid.

Právě proto dá Slavia slevu na balíček pro všechna tři domácí utkání permanentkářům. Ti mohou jít na všechna tři utkání do sektoru A za 7 050 Kč, ostatní za 10 500. Navíc budou mít v prodeji přednost. Do kategorie B pak držitelé stálých lístků mohou jít za 5 010, ostatní za 7 500. Kategorie C pak pro permanentkáře bude stát 3 000, ostatní zájemci si zaplatí 4 500.