Pomoz mi, legendo. Dybala prosil del Piera o radu, zda zůstat v Juventusu

Pomoz mi, legendo. Dybala prosil del Piera o radu, zda zůstat v Juventusu

Paulo Dybala nezažil s Juventusem zrovna povedený rok. V minulé sezóně mu nesvědčila spolupráce s Cristianem Ronaldem a nyní mu nevěří už ani nový trenér Maurizio Sarri, jenž místo něj nasazuje Douglase Costu a Gonzala Higuaína.

Dybala chtěl situaci řešit už v létě, byl velmi blízko k přestupu do Tottenhamu, transfer mu ale nevyšel. Zájem o něj měl Manchester United, Paris Saint-Germain či Barcelona, to mu ale neklaplo. Rozhodl se, že se pokusí oživit svou kariéru v Juventusu, kde se mu před příchodem Cristiana dařilo.

To se ale zatím nepovedlo a hovoří se, že Dybala dá Staré dámě definitivně košem a už v lednu klub opustí. Argentinský forvard si ale není ničím jistý a požádal tak o radu někoho, kdo hrál za Juventus několik let. Dybala měl podle všeho schůzku s Alessandrem del Pierem, s kterým řešil svou budoucnost. 

Italská legenda samozřejmě jednala s mladíkem za zavřenými dveřmi, pravděpodobně mu ale doporučila setrvání v Juventusu. Dybala se klidně může dostat do formy, bude-li trpělivý. Již dříve ukázal, že má kvality na to, aby hrál za tak velký klub - za Juventus.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.