Odhaleno: De Gea prozradil přátelům, že je připraven opustit Manchester United

Odhaleno: De Gea prozradil přátelům, že je připraven opustit Manchester United

Že by blížilo období, kdy David de Gea zamává slavnému divadlu snů na Old Trafford? Španělský brankář, jenž dorazil na současnou adresu uprostřed roku 2011 za 20 milionů eur, má být připraven opustit Manchester United.

List The Sun napsal, že bývalá jednička Atlétika Madrid sdělila svým přátelům, že nejnovější nabídku Rudých ďáblů na prodloužení kontraktu ve výši 350 tisíc liber týdně odmítne.

Na rudé straně Manchesteru vyprší současnému svěřenci norského manažera Solskjaera smlouva již v červnu příštího roku.

Jeho kolegové ze španělské reprezentace se domnívají, že už neprodlouží a v lednu - půl roku před koncem ročníku - bude moci zahájit jednání s ostatními kluby, což by znamenalo, že by byl příští léto volný a mohl by se odebrat kamkoliv zadarmo.

Je to jen pár dní zpět, co byl osmadvacetiletý konkurent Romera s Grantem spojován jak s Paris Saint-Germain, tak Juventusem Turín. V minulosti byl několik přestupových období posílán do Realu Madrid.

To, že by měl mít 192 centimetrů vysoký gólman v nejlepších letech problémy s nabídkami, asi nehrozí. Pokud by byl k dispozici skutečně "za hubičku", do budoucího kontraktu by si určitě zapracoval i velký podpisový bonus.