Přijde Conte o Škriniara? Slovenskou zeď má znovu vábit šampion Premier League

Přijde Conte o Škriniara? Slovenskou zeď má znovu vábit šampion Premier League

Úřadující anglický šampion sídlící na manchesterském Etihad Stadium má v lednu učinit nabídku Interu Milán na čtyřiadvacetiletého stopera slovenské reprezentace Milana Škriniara.

Důvodem je skutečnost, že Aymeric Laporte, který je považován za první volbu Josepa Guardioly, podstoupil operaci kolena a jeho návrat na trávníky je zatím v nedohlednu.

List The Daily Express tak naťukl možnost podpisu bývalého středního obránce Žiliny či Sampdorie Janov, který by mohl dorazit na ostrovy v lednu příštího roku s otevřením budoucího přestupového okna.

Rodák ze Žiaru nad Hronom hraje Serii A pravidelně, s vytížením nemá problém ani pod novým stratégem Antonio Contem a s odchodem do Anglie už v minulosti spojován byl.

Aktuálně druhý tým Premier League si nemůže dovolit nabrat velký skluz na zatím suverénní Liverpool, který všechno vyhrává. Dvoubodové manko by tak na modré straně Manchesteru jen neradi dále rozšiřovali.

Úspěšný manažer Pep Guardiola může poslat na stoperské pozice i defenzivně laděné záložníky Rodri Hernándeze a Fernandinha, ale další nákup visí ve vzduchu i tak...