Drinkwater znovu v problémech, dnes s ním jednal i Dyche

Drinkwater znovu v problémech, dnes s ním jednal i Dyche

Po odchodu z Leicesteru neprožívá Danny Drinkwater šťastné období své kariéry. V posledních týdnech se s jeho osobou často spojuje alkohol. A ten byl předmětem jednání i na dnešní schůzce s manažerem Burnley Seanem Dychem. 

Před čtyřmi měsíci v opilosti havaroval Danny Drinkwater ve svém autě, tehdy překročil zákonný limit alkoholu hned dvojnásobně. Kariéra bývalé hvězdy Leicesteru upadá každým dnem.

Po přestupu do Chelsea Drinkwater výrazně strádá. Před dvěma lety podle Garetha Southgatea dokonce odmítl nominační pozvánku a o moc lépe se mu nedaří ani nyní v Burnley, kde má být na ročním hostování.

Drinkwater má totiž znovu potíže s alkoholem. O minulém víkendu údajně pil v klubu Chinawhite v Manchesteru, kde jej následně napadla skupina mužů.

Anglický středopolař utrpěl řezné rány na obličeji a kromě několika modřin má i poměrně vážně zraněný kotník. Zcela jistě tak bude nyní několik týdnů mimo hru.

Navíc se začalo spekulovat, zda s ním Burnley předčasně neukončí kontrakt. I proto dnes s hráčem jednal Sean Dyche, manažer anglického klubu. V Chelsea i Burnley jsou situací znepokojeni, podle informací SkySports ale zatím nehrozí, že by hostování bylo zrušeno.

Je ale velmi pravděpodobné, že Dyche dnes Drinkwaterovi výrazně promlouval do duše a pravděpodobně mu nyní dá poslední příležitost. Vezme ji Drinkwater po svém uzdravení za správný konec?