Flores se vrací do Watfordu, Gracia je překvapený svým vyhazovem

Flores se vrací do Watfordu, Gracia je překvapený svým vyhazovem

Watford se během reprezentační pauzy rozhodl k nečekané výměně manažerů. Javi Gracia po nepovedeném úvodu sezóny končí, jeho místo zaujal navrátilec Quique Sanchez Flores.

Wolverhampton a Watford, to jsou jediné dva celky, které dosud nepoznaly v letošní sezóně příchuť vítězství. Zatímco ale Wolves o výměně manažera neuvažuje, ve Watfordu již výměna proběhla.

A to dosti nečekaná. Po čtyřech zápasech nového ročníku Premier League se s týmem rozloučil Javi Gracia a jeho pozici přebírá Quique Sanchez Flores, jenž vedl Watford v sezóně 2015/16.

"Po nečekaném oznámení o ukončení mé smlouvy po pouhých čtyřech zápasech chci vyjádřit své překvapení. Stalo se tak poté, co Watford prožil nejlepší sezónu ve své historii. Respektuji ale toto rozhodnutí a chci všechny ujistit, že mé vztahy v klubu se nemění. A to navzdory mému náhlému odchodu z klubu," uvedl Gracia ve svém prohlášení.

"Jsem vděčný tomuto klubu za to, že mi umožnil vést tento skvělý tým. Byl to neuvěřitelný zážitek s velmi speciálními momenty. Měl jsem tu čest například vést tým ve finále FA Cupu," doplňoval Gracia. Kromě finálové účasti získal Gracia s Watfordem skvělé jedenácté místo, nepovedený úvod nové sezóny mu nicméně zlomil vaz.

Gracia přitom teprve před necelým rokem podepsal smlouvu na 4 a půl roku. Tým si navíc do smlouvy nechal vložit klauzuli, která celý kontrakt mohla prodloužit o plné tři sezóny. Nyní se ale s Watfordem překvapivě loučí.