Nadějný talent ve službách Leicesteru si je vědom svých schopností a nenamítá přesun na vyšší úroveň

Nadějný talent ve službách Leicesteru si je vědom svých schopností a nenamítá přesun na vyšší úroveň

Hráči Leicesteru jdou v posledních letech neskutečně na odbyt. Nejprve to byl Kanté, hned po něm Drinkwater s Mahrezem, nyní Maguire a příště nejspíše James Maddison - talentovaný ofenzivní záložník, který nás na hřišti pravidelně přesvědčuje o svých jedinečných schopnostech.

„Jsem si vědom toho, jak se na mě všichni dívají, a chci hrát na nejvyšší úrovni, kterou mi moje schopnosti dovolí,“ netajil se svými ambicemi stále pouze dvaadvacetiletý univerzální hráč, který dokáže zastat jak pozici ofenzivního záložníka, tak i pravého nebo levého křídelníka.

Maddison svým talentem potrápil už například takovou Chelsea. Zanedlouho bude jeho tým hrát na hřišti Manchesteru United, což je dle anglických medií jeden ze zájemců o jeho služby. A paradoxně jsou na tom Lišky v tabulce zatím lépe než klub z Old Trafford.

„Prošel jsem si celou řadou klubů a myslím si, že mi to jenom prospělo. Je na mně vidět ten postupný progres, který bych nerad zpomalil. Myslím si, že jsem schopný ze sebe vydat ještě mnohem více,“ hlásil sebevědomě nadaný hráč z Leicesteru.

Bude opravdu Manchester United jeho další destinací? To je pro tuto chvíli těžké předpovědět. Vzhledem k tomu, že byl Maddison dobrým přítelem s Harrym Maguirem, který dres ďáblů momentálně obléká, dávalo by to jistý smysl. Je však jenom otázkou, zdali ho jeho schopnosti nedovedou i na vyšší úroveň. Zájem totiž očividně přibývá.