Svázali mu nohy a zakázali mu odejít. Mathias Pogba je pln zloby, když vidí, jak se zachází s jeho bratrem

Svázali mu nohy a zakázali mu odejít. Mathias Pogba je pln zloby, když vidí, jak se zachází s jeho bratrem

Že byl Paul Pogba v létě jednou nohou na odchodu, to ví asi všichni. Ale nikdo už neví, jak moc blízko to opravdu bylo. Své svědectví k tomu přidal i Mathias, starší bratr svého úspěšnějšího sourozence z Manchesteru United.

„Svázali mu ruce a nohy a odmítli nabídky ostatních klubů, aby ho mohly získat,pravil na adresu vedení Manchesteru United Mathias Pogba, jenž se rozpovídal pro deník El Chiringuito. „Vůbec to pro něj nebylo lehké, protože má nějaký sen. A aby si ten sen mohl splnit, bude muset z Manchesteru odejít,“ přiznával.

Velký zájem plynul zejména ze strany Realu Madrid, který se momentálně nachází ve své „přestavbové“ fázi. Jisté spekulace nás ovšem spojovaly i s Barcelonou nebo návratem do Juventusu. Norský kormidelník Ole Gunnar Solskjaer však Paula potřeboval do koncepce, a tak udělal vše proto, aby ho udržel. A téže příkazy se řídilo i vedení, které dobře vědělo, že když svůj klenot pustí, ztratí na síle i co se papírové kvality týče.

„Není to snadné hrát za Manchester United. Na mého bratra je tam vyvíjen velký tlak, rasisticky ho uráží a nyní ho nutí i ke větší zodpovědnosti, protože jim spousta velkých hráčů už odešla. Zůstal tam jen on a David De Gea,“ uvedl dále Paulův starší bratr.

Aby nezůstalo ale jenom u hněvu, Mathias chtěl následně přidat jednu k lepšímu, a tak dodal: „Paul je muž svého slova. Ví moc dobře, s kým před lety podepsal smlouvu, a pokud mu zaměstnavatel neřekne, že ho nepotřebuje, tak bude respektovat jeho podmínky.“ A závazky vůči těmto podmínkám Paulu Pogbovi vyprší na konci příští sezony.