Slavia? Nikoliv. Explzeňský Mysliveček udělal radost prezidentovi Mladé Boleslavi

Slavia? Nikoliv. Explzeňský Mysliveček udělal radost prezidentovi Mladé Boleslavi

Explzeňský funkcionář František Mysliveček po svém konci v Doosan aréně dlouho bez práce nezůstal. Byť ho měla vábit také Slavia, nakonec ho ulovila Mladá Boleslav, v níž se stal novým sportovním manažerem.

Zkušený Mysliveček, jenž strávil na západě Čech dlouhých jedenáct let a Štruncovy sady opustil kvůli slábnoucí pozici, rozšíří ve městě automobilů sportovní úsek, o který se podělí se sportovním ředitelem Josefem Jinochem...

Toho už čtyřiapadesátiletý bafuňář zná ze společného působení pod Ještědem. "Doufám, že navážeme na úspěšnou spolupráci," sdělil na stránkách Sportu samotný Mysliveček, čímž připomněl mistrovský titul z roku 2002.

Od odborníka, kterého měl z předešlého působiště vyhnat i bez jakýchkoliv výsledků Zdeněk Psotka a uklizení do pozice hlavního skauta ho nenaplňovalo, se v aktuálně čtvrtém týmu Fortuna:ligy nebude čekat málo.

"Oba budou mít velké pravomoci a silné slovo. Kompetence jsme si vyjasnili. S oběma jsem chtěl dlouhodobě spolupracovat a jsem rád, že se mi to splní," pochvaloval si na serveru isport.blesk.cz prezident Josef Dufek.