Příbram má novou ředitelku akademie a ta už zpestřuje jídelníček u večeří...

Příbram má novou ředitelku akademie a ta už zpestřuje jídelníček u večeří...

Příbram, která pracuje s jedním z nejmenších prvoligových rozpočtů a po osmi kolech Fortuna:ligy figuruje na osmé příčce, je považovaná za velkou líheň talentů, o čemž svědčí nedávný odchod perspektivního odchovance Matěje Polidara do Sparty.

"Matěj je nadějný hráč a my jsme se rozhodli, že mu nebudeme bránit v cestě. Jsem rád, že jsme se domluvili na setrvání v Příbrami do konce sezóny. Je to pro nás jeden z klíčových hráčů a ještě nám zajisté pomůže. Přeji mu, aby angažmá ve Spartě pro něj bylo úspěšné a pomohlo mu v dalším výkonnostním růstu," pronesl těsně po avízu prezident 1.FK Jaroslav Starka, jehož syn Jan je majitelem.

Akademií u řeky Litavky, k níž nedávno přivedli odchovance Porta Paulinha, jenž naposledy působil ve Wolverhamptonu, však v minulosti prošli také Tomáš Zápotočný, Miroslav Slepička, Tomáš Pilík, Tomáš Wágner, Jakub Řezníček, Antonín Fantiš, Aleš Matějů, Dominik Mašek, Václav Černý či Jan Matoušek.

Vedení mládežnického centra tento týden prošlo změnou na pozici ředitele a do čela se nově postavila Markéta Starková, jež už má za sebou seznámení s chodem akademie.

Jejím úkolem bude ještě zkvalitnit nynější fungování. "Beru tuto pracovní možnost jako velkou výzvu, ze své minulosti mám zkušenosti s vedením kolektivu a věřím, že vše bude fungovat i zde. Prvním mým cílem je zlepšení komunikace s rodiči našich hráčů a zpestření jídelničku v rámci večeří," pronesla na webu fkpribram.cz novopečená šéfka Starková.