Rozehnal by chtěl v Olomouci více trpělivých diváků. Co přejí Sigmě Šmicer či Drulák?

Rozehnal by chtěl v Olomouci více trpělivých diváků. Co přejí Sigmě Šmicer či Drulák?

Sigma, v jejímž áčku nyní najdeme borce jako Vít Beneš, Václav Jemelka, Milan Kerbr, Šimon Falta, Jiří Texl, David Houska, Václav Pilař, Martin Nešpor, Ismar Tandir i Pablo Gonzáles, oslavila před pár dny 100 let od založení.

A to ničím menším, než exhibicí mezi legendami klubu a osobnostmi české reprezentace, kterou sledovalo téměř 10 500 diváků. V rámci klání se přejmenovala východní tribuna Androva stadionu a nyní nově nese jméno hanácké ikony Karla Brücknera.

Co by olomouckému klubu, jenž se nalézá v aktuální tabulce Fortuna:ligy na osmé příčce, popřáli do druhé stovky let bývalí čeští reprezentanti David Rozehnal, Radek Drulák a Vladimír Šmicer? Jejich slova nabídl web sigmafotbal.cz.

Vladimír Šmicer:

"Sto let je krásné výroční. Sigmu mám rád. Hráli jsme tady často s nároďákem, takže mám rád nejen klub, ale i město. Doopravdy se sem rád vracím. O víkendu byla skvělá návštěva. Chtěl bych Sigmě popřát, aby chodilo tolik lidí i na ligu, na místní kluky, protože by jim to hodně pomohlo a protože fotbal se zkrátka hraje pro lidi."

David Rozehnal:

"Víc diváku než doposud, protože ta atmosféra byla nádherná. Myslím si, že kdyby chodil 6 nebo 7 tisíc diváků, bylo by to krásné. Přál bych Sigmě více trpělivých diváků. Ve fotbale je to někdy nahoru dolů a fanoušci by měli stát při klubu svého srdce. Také Sigmě přeji stabilitu, a aby pravidelně končila v top šestce, kam patří."

Radek Drulák:

"V prvé řadě bych Sigmě přál, aby chodilo tolik lidí jako na exhibici. Samozřejmě to jde ruku v ruce s výsledky a předváděnou hrou. Doufám, že se zase brzy dočkáme evropských pohárů, protože ty do Olomouce patří. Momentálně nový trenér buduje mužstvo, kdyby se k tomu našel i někdo, kdo investuje do olomoucké kopané, bylo by to fajn."