Dybala je pořád velmi vysoko na nákupním seznamu Manchesteru United

Dybala je pořád velmi vysoko na nákupním seznamu Manchesteru United

Pětadvacetiletý argentinský reprezentant z turínského Juventus Stadium Paulo Dybala zůstává stále vysoko na dlouhodobém nákupním seznamu Rudých ďáblů.

Italský list Tuttosport připomněl, že jsou představitelé United ochotni znovu zahájit jednání, které by vedlo k podpisu někdejšího forvarda Instituta či Palerma.

Dvacetinásobný šampion Anglie nedokázal podepsat lehce odloženou ofenzivní hvězdu Bianconeri v letním přestupovém okně a poté, co prodal Romelua Lukaka do Interu Milán, jemuž půjčil také Alexise Sáncheze, z lovu nového útočníka neodchází...

Gigant z rudé strany Manchesteru by byl ochoten dát svému vyhlédnutému cíli se čtyřmi italskými tituly novou smlouvu a zaplatí vše, co je třeba k jeho příchodu.

Samotný kolega Matuidiho, Pjaniče, Rabiota a spol. má své možnosti zvážit v lednu. To vše poté, jak velký prostor dostane od nového trenéra Staré dámy Maurizia Sarriho.

V prvních dvou kolech zatím odehrál v Serii A čtrnáct minut a zatím je v hierarchii nejen za Ronaldem, ale také za navrátilcem a o šest let starším krajanem Higuaínem.