Havel: Když mi to v Bohemce půjde, třeba se do Plzně vrátím a budu hrát pravidelně

Havel: Když mi to v Bohemce půjde, třeba se do Plzně vrátím a budu hrát pravidelně

Pětadvacetiletý obránce Milan Havel chyběl vršovickým Klokanům jen dva roky a už je zpět u Botiče, kam byl zapůjčen na půlroční hostování z Viktorie Plzeň.

Budoucí návrat na západ Čech ještě úplně nezavrhuje. To vše i přesto, že ho nyní úřadující vicemistr na čele s trenérem Pavlem Vrbou nepotřeboval...

"S manažerem jsme dávali přednost zahraničí, jenže nic nedopadlo. Z Česka jsem měl zajímavé nabídky, ale já chtěl do známého prostředí. V Bohemce mám spoustu kamarádů. Chci pomoct Bohemce. A když budu hrát dobře, třeba se do Plzně vrátím a budu hrát pravidelně," ozřejmil v interview pro sport.cz krajní bek.

Staronový svěřenec kouče Martina Haška kvituje, že se vrátil do známého prostředí a adaptace tak nebude třeba. "Pár vtípků samozřejmě k mému návratu padlo, hlavně Dostál s Bartekem byli aktivní a dělali si ze mě srandu. Jsem moc rád, že v Bohemce zůstal trenér Hašek. Víme, co od sebe vzájemně čekat. I když tým teď hraje trochu jiným stylem. Šíleně se těším, až vyběhnu v Ďolíčku k zápasu. Jsem trochu nervózní, jak mě lidi přijmou. Po oznámení hostování jsem ale dostal od fanoušků řadu pozitivních a krásných zpráv, které mi udělaly radost. Půl dne jsem nedal telefon z ruky," pokračoval bývalý mládežnický reprezentant Česka, jehož slova vyšla na serveru sport.cz.

V prvních osmi kolech odehrál odchovanec momentálně desátých Bohemians 1905 jen 171 minut čistého času. Nyní by si měl polepšit a jeho start se očekává již v nedělním utkání na karvinské půdě.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.