Dostane Beckham fotbal v Americe do popředí zájmu? Svůj tým by rád napumpoval nemalými hvězdami

Dostane Beckham fotbal v Americe do popředí zájmu? Svůj tým by rád napumpoval nemalými hvězdami

Dlouhé čtyři roky bojoval bývalý anglický reprezentační záložník David Beckham o licenci pro svůj klub. Nakonec se do MLS dostal a od příštího roku by tak měl klub z Miami děsit všechny dosavadní účastníky. Někdejší hvězda Manchesteru United či Realu Madrid se netají zájmem nalákat do své kabiny jména nejzvučnějších kalibrů.

Beckhamovi se za velkou louží líbí a především také daří. Ještě coby hráč zde působil v barvách LA Galaxy a získal dva mistrovské tituly. Ve svých čtyřiačtyřiceti letech již však na aktivní kariéru nepomýšlí, ale díky dobrým kontaktům a pověsti může ze svého týmu udělat velkoklub.

Před třemi týdny se objevila v evropských médiích informace, že působení uruguayského útočníka Luise Suáreze se pozvolna blíží ke svému konci. Zkušený střelec prý sám zvažuje, zda herně nedožít za velkou louží. Jeho jméno bylo několikrát spojováno právě s klubem Beckhama, který by neváhal za jeho přítomnost v kabině štědře zaplatit.

Inter Miami začne svádět boje v tamní MLS již od března příštího roku a anglický majitel se netají zájem ulovit z Evropy hvězdy, které mu pomohou k úspěšnému startu. „Každý má svůj seznam snů. Některé jsou nesplnitelné, jiné zase ano. Dnes je asi nemyslitelné, aby Messi nebo Ronaldo do Miami odešli, ale za pár let se tak stát třeba může. Nikdy nevíte, co se může ve fotbale stát,“ nechal se slyšet Beckham, který pokukuje po celé řadě tváří ze Španělska, Anglie či Itálie.