Čí neschopnost pořádně naštvala a vyděsila neapolského šéfa Ancelottiho?

Čí neschopnost pořádně naštvala a vyděsila neapolského šéfa Ancelottiho?

Hlavní trenér SSC Neapol Carlo Ancelotti se rozzlobil na město pod Vesuvem, ve kterém byli svého času bohové Diego Maradona nebo Marek Hamšík.

Úspěšný stratég s minulostí v AC Milán, Bayernu Mnichov, Realu Madrid, Juventusu, PSG či Chelsea byl rozhořčen z nekvalitně odvedené rekonstrukce na neapolském stadionu San Paolo. Tu přitom měly na starost místní úřady, kteří stánek vlastní.

Jeho svěřenci přitom čekají v nejbližších dnech hned dva důležité duely - v sobotu v rámci Serie A proti Sampdorii Janov a v úterý v rámci Ligy mistrů proti Liverpoolu.

"Viděl jsem podmínky v šatnách San Paola a nemám slov. Naštvala mě neschopnost těch, kteří měli tuto práci provést. Za dva měsíce dokážete postavit i dům a oni nejsou schopní rekonstruovat šatny. Kde se máme převlékat, abychom mohli hrát proti Sampdorii a Liverpoolu? Vidím v tom pohrdání a absolutně žádnou náklonnost k týmu z tohoto města. Jsem zděšen," kroutil hlavou serverem sport.sk citovaný šedesátiletý šéf Insigneho, Koulibalyho, Milika a spol.

Právě kvůli rekonstrukci fotbalové tvrze, která má aktuální kapacitu 55 tisíc míst, hrál dvojnásobný šampion Apeninského poloostrova úvodní dvě utkání Serie A na hřištích Fiorentiny a Juventusu Turín. Oba zápasy byly hodně divoké, o čemž svědčí aktuální neapolské skóre 7:7.