Nový kanonýr na Stamford Bridge? Blues upřeli svůj pohled na Piatka z AC Milán

Nový kanonýr na Stamford Bridge? Blues upřeli svůj pohled na Piatka z AC Milán

Londýnskou Chelsea zajímá v souvislosti s lednovým přestupovým oknem perspektivní polský reprezentant Krzysztof Piatek, jenž figuruje na výplatní pásce AC Milán.

Píše to italský list Gazzetta dello Sport, který tvrdí, že by se mohli Blues pokosit o exjanovského střelce v případě, že by jim byl zrušen zákaz nakupování.

Někdejší snajpr Zaglebie Lubin či Cracovie Krakow nevstoupil do letošního ročníku Serie A pod novým koučem Marcem Giampaolem zrovna hvězdně a čísla měl v minulosti lepší (v posledních devíti soutěžních vystoupeních za Rossoneri skóroval pouze jednou).

To nový manažer zatím nepříliš výrazného londýnského titána Frank Lampard hledá hráče, který by byl alternací k mimořádně gólovému mladíkovi Tammy Abrahamovi, jenž k tomuto datu přetavil čtyři ligové starty ve stejný počet přesných zásahů.

K dispozici má také dvaatřicetiletého Francouze Oliviera Girouda, stejně starého Španěla Pedra a pětadvacetiletého Belgičana Michy Batshuayie.

Když v lednu 2019 přicházel čtyřiadvacetiletý Piatek na slavné San Siro, jeho nynější chlebodárce za něj dal 35 milionů eur.