Courtois a Hazard mu nestačí. Real chystá další nákladný nálet na Chelsea...

Courtois a Hazard mu nestačí. Real chystá další nákladný nálet na Chelsea...

V posledních dvou letech si Real pořídil na londýnském Stamford Bridge jak Thibauta Courtoise, tak Edena Hazarda. A v hledáčku nejúspěšnějšího mužstva v historii Ligy mistrů je i další opora Blues...

Kouč Zinedine Zidane by rád měl z Los Blancos opět nezastavitelný stroj, který ve své době třikrát ovládl Ligy mistrů a k tomu by měl pomoci i jeho krajan N´Golo Kanté, jenž patří na svém postu mezi nejlépe hodnocené hráče planety.

Na stránkách Sunday Times zaznělo, že připravuje gigant z LaLigy lukrativní nabídku ve výši 100 milionů liber, s tím, že by se transfer osmadvacetiletého středopolaře s minulostí v Leicesteru City nejspíš uskutečnil až v létě příštího roku.

Rodák z Paříže, kolem něhož dlouhodobě krouží také PSG, má v britské metropoli platnou smlouvu až do léta 2023. V kabině Chelsea je aktuálně nejlépe placeným borcem s týdenní gáží 280 tisíc liber.

V Madridu by mu museli nabídnout minimálně stejné podmínky. Slyšet by však mohl právě na slova svých bývalých kolegů Courtoise s Hazardem, s tím, že z Francie by ještě na San Bernabéu potkal Areolu, Varaneho? Mendyho a Benzemu.