Fekir: Liverpool o mém koleni lhal

Fekir: Liverpool o mém koleni lhal

Po vydařeném světovém šampionátu, na kterém získal Fekir s Francií mistrovský titul, neměl o nabídky nouzi. Jednou z nich byla i ta z Liverpoolu. Když už vše spělo do zdárného konce, vedení anglického celku prohlásilo, že hráč neprošel lékařskou prohlídkou a z přestupu vycouvalo.

Celek z města Beatles měl za Fekira zaplatit 53 milionů liber. Tehdy pětadvacetiletý hráč už byl nafocený v dresu Liverpoolu a měl za sebou i první rozhovor pro klubovou televizi. Jenže nakonec nic z toho nebylo potřeba.

Z výsledků lékařské prohlídky vyplynulo, že má Fekir problémy s pravým kolenem, které by si vyžádaly dvě operace a takřka dvanáctiměsíční pauzu. A do toho se Reds nechtělo.

Jenže nyní se oproti tomu sám hráč ohradil. Mezitím však stihl přestoupit z Lyonu do Betisu Sevilla za 22 milionů liber, což je ovšem výrazně méně, než měl zaplatit anglický gigant. Ani vedení francouzského celku tak neskáče blahem.

„Byla napsána spousta lží nejen o mně, ale i o mé rodině, které se to nesmírně dotklo. Zvláště když víte, že to není pravda. Moje koleno bylo naprosto v pořádku. Kdyby nebylo, tak bych nemohl hrát a nepřestoupil bych do Španělska. Chcete znát pravdu? To já také,“ řekl Fekir.