Real Madrid má spasit střed zálohy z Anglie. Z koho chce Zidane udělat další Galácticos?

Real Madrid má spasit střed zálohy z Anglie. Z koho chce Zidane udělat další Galácticos?

Trenér Bílého baletu Zinedine Zidane není stále spokojený se současným stavem svého kádru. I proto se hlasitě mluví o tom, že po této sezóně bude opět utrácet ve velkém. Podle několika britských zdrojů má francouzský kouč spadeno především na střední záložníky, aby patřičně rozšířil kreativitu hry. Podle odhadů na to bude muset vynaložit finanční prostředky ve výši 250 milionů eur.

Během uplynulého léta Real zbrojil ve velkém, ale prý to má být slabý odvar toho, co plánuje po této sezóně. Náklady 300 milionů eur by měly být hravě překonány. Vedení madridského giganta cítí, že jeho tým potřebuje mít ve svém středu nové tvůrce, na které bude spolehnutí. Volba podle všech indicií padne na dvojici z Premier League.

Real v poslední době lovil především ve vodách Blues, kde ukořistil Edena Hazarda či Thibauta Courtoise. To však nemá být konečná. Zidane si vysnil ve svých řadách ještě francouzského středopolaře N´Gola Kantého, který patří na Stamford Bridge ke klíčovým tvářím a je tvůrcem hry. Samozřejmě, že se jej londýnský celek nebude chtít zbavovat bez boje. Jen štědrá nabídka může změnit jeho názor.

A Real se nebojí otevřít svou peněženku dokořán. Za aktuálního mistra světa hodlá nabídnout 100 milionů eur. Dále svůj zrak upírá k Old Trafford, kde chce vykoupit dalšího Francouze Paula Pogbu. Ten byl se San Bernabéu spojován již toto léto, ale k přestupu nakonec nedošlo. Podle informací chce španělský gigant na jeho vykoupení vynaložit prostředky ve výši 150 milionů eur. Jak se zdá, po této sezóně budou lítat na přestupovém trhu opět šílené sumy a Real bude ve vrchních patrech tabulky rozhazovačných mocipánů.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.