Sánchez: Na Old Trafford jsme se s Lukakem hledali, ale až v Interu se našli

Sánchez: Na Old Trafford jsme se s Lukakem hledali, ale až v Interu se našli

Inter Milán před touto sezónou výrazně zbrojil a je nutné s ním počítat. Nový kouč Antonio Conte chce na San Siru vytvořit kabinu, která bude nejen konkurovat Juventusu v boji o nadvládu v Serii A, ale chtěl by s ním zanechat i výraznou stopu v pohárové Evropě.  Není proto divu, že za rekordní sumu přišel belgický útočník Romelu Lukaku nebo v rámci hostování další Rudý ďábel Alexis Sánchez.

Oba se dobře znají z Old Trafford, ale právě na této adrese s nimi již pro novou sezónu nepočítali. A Inter z jejich přítomností těží, což dokazují dva přesné zásahy Lukaka. Šestadvacetiletý útočník by se mohl stát klíčovou tváří Conteho, který se prakticky celé léto netajil velkým zájmem o jeho služby. A belgického střelce chválí i Sánchez.

„Asi byste ve světě hledali jen těžko někoho, kdo by mu byl herně podobný. Jsem rád, že tu můžeme být oba a pokračovat ve spolupráci. Na Old Trafford jsme se trochu hledali, ale tady v Interu se konečně našli. Spolupráce funguje a myslím, že můžeme klubu hodně pomoci,“ nechal se slyšet Sánchez pro ESPN. Právě on by se mohl po sezóně do Manchesteru United vrátit, jak před pár týdny kouč Rudých ďáblů naznačil. Záležet bude na jeho herním vytížení a formě, s jakou se bude v Serii A prezentovat.

„V Manchesteru to bylo super, ale každé okno tam bylo příliš mnoho změn. Takové zásahy si nemohou sednout okamžitě. Je těžké si neustále zvykat na nové tváře. I proto myslím, že je skvělé, že tu je Lukaku také. Během léta jsme si na sebe ještě více zvykli a cítím také z jeho strany chuť přesvědčit všechny o svých schopnostech. Náš tým má sílu získat cenné trofeje,“ dodal chilský legionář v aktuálních službách Nerazzurri.