Arsenal přišel ve druhém poločase o výhru ve Watfordu, Everton padl v Bournemouthu

Liverpool nepolevil ani po reprezentační přestávce a získal další ligový skalp. Proti Newcastlu sice velmi rychle prohrával, ale poté se dvěma trefami postaral o obrat Mané a náskok pojistil Salah. Reds vyhráli již čtrnáct ligových zápasů v řadě a ve všech dali minimálně dvě branky, čímž vytvořili nový rekord ostrovní Premier League.

Utkání Manchesteru United s Leicesterem rozhodla jediná branka zkraje utkání, kterou obstaral Rashford z penalty. Tottenham si zastřílel proti Crystal Palace. Dvě branky zaznamenal Son, jednu Lamela a vlastní pak Van Aanholt. Dařilo se i Chelsea na půdě Wolverhamptonu. Hattrick si připsal talentovaný Abraham. Ve skutečnosti dal branky čtyři, ale jedna byla do vlastní sítě. Mezi střelce londýnského klubu se zapsal ještě Mount a Tomori.

Manchester City svedl tuhý boj na půdě Norwiche a nakonec padli. Domácí poslal v prvním poločase do vedení McLean a Cantwell. V závěru první půle ještě snížil Agüero, ale po změně stran Pukki náskok Norwiche zvýšil. V samotném závěru upravil na konečných 3:2 Rodri.

Londýnský Arsenal nezačal na půdě Watfordu vůbec zle a již po prvním poločase vedl 2:0 zásluhou Aubameyanga. Po změně stran se však dostali ke slovu i domácí. V 53. minutě nejprve snížil Cleverley a devět minut před koncem pak z pokutového kopu vyrovnal Pereyra.

Premier League - 5. kolo:
Liverpool - Newcastle 3:1 (28. a 40. Mané, 72. Salah - 7. Willems)
Brighton - Burnley 1:1 (51. Maupay - 90. Hendrick)
Manchester United - Leicester 1:0 (8. Rashford z penalty)
Sheffield United - Southampton 0:1 (66. Djenepo)
Tottenham - Crystal Palace 4:0 (10. a 23. Son, 21. vlastní Van Aanholt, 42. Lamela)
Wolverhampton - Chelsea 2:5 (69. vlastní Abraham, 85. Cutrone - 31. Tomori, 34., 41. a 55. Abraham, 90+6. Mount)
Norwich - Man City 3:2 (18. McLean, 28. Cantwell, 50. Pukki - 45. Agüero, 88. Rodri)
Bournemouth - Everton 3:1 (23. a 72. C. Willson, 67. Fraser - 44. Calvert-Lewin)
Watford - Arsenal 2:2 (53. Cleverley, 81. Pereyra - 21. a 32. Aubameyang)