Juventus ztratil body ve Fiorentině, do čela tabulky se dostal Inter Milán

Sobotní den nabídl v Serii A změnu lídra tabulky. Po dlouhé době jím není Juventus, který uhrál na půdě Fiorentiny pouze bezbrankovou remízu. Do čela italské nejvyšší soutěže se dostal večer Inter Milán, který uspěl s Udinese díky trefě, kterou obstaral v prvním poločase Sensi. Tři body brala také Neapol v duelu se Sampdorii, kde si dva přesné zásahy připsal Mertens.

Lazio Řím v neděli překvapivě podlehlo Spalu. Na trefu Immobileho z penalty dokázal po změně stran reagovat Petagna a v nastaveném čase dokonal obrat Kurtič. Dařilo se také Atalantě, které si ze hřiště Janova odvezla výhru 2:1. Až v 95. minutě rozhodl Zapata.

Serie A - 3. kolo:
Fiorentina - Juventus 0:0
Neapol - Sampdoria 2:0 (13. a 67. Mertens)
Inter - Udinese 1:0 (44. Sensi)
Janov - Atalanta 1:2 (90.+1 Criscito z pen. - 64. Muriel z pen., 90.+5 Zapata)
Spal - Lazio 2:1 (63. Petagna, 90.+2 Kurtič - 17. Immobile z pen.)
Parma - Cagliari 1:3 (58. Barilla - 23. a 39. Ceppitelli, 77. Simeone)
Brescia - Bologna 3:4 (10. a 19. Donnarumma, 42. Cistana - 36. Bani, 56. Palacio, 60. Poli, 80. Orsolini)
AS Řím - Sassuolo 4:2 (12. Cristante, 20. Džeko, 22. Mchitarjan, 33. Kluivert - 53. a 72. Berardi)
Hellas - AC Milán 0:1 (68. z penalty Piątek)